Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Primo, nefunkční BT HF

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Primo, nefunkční BT HF

Příspěvekod arteee v 16 úno 2015 11:36

Provozuji Primo (9.6.29.468978) na autorádiu s Gingerbreadem (Parrot Asteroid Smart), tedy je to defacto tablet s lehce upraveným Droidem, co se týče aplikací, ale je to furt čistý Android. Zabudovaná aplikace něco jako Tablettalk (tedy to co obstarává HF funguje dobře, ale když běží iGO, a někdo mi zavolá, tak se prostě neukáže obrazovka, kde lze hovor přijmout. Pokud hovor příjmu přímo na telefonu, tak HF funguje (tedy zvuk jde přes zařízení).

Nemá iGo něco v sobě, co toto mohlo blokovat (napadá mě, třeba že sedí nějak na BT a snaží se on sám přebrat kontrolu na telefonováním, pokud někdy uměl = měl svoje GUI na ovládání hovoru na nějakém zařízení) a popřípadě to nějak zakázat (použití BT).

propojení se systémem funguje asi dobře, protože pokud nějaký skin má v sobě talčítko telefon, tak se mi správně otevře aplikace s kontakty.

v sys.txt mám zaplé navigování na pozadí, kombinace tablet je:
fullscreen=1
tablet=0
arteee
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 zář 2012 09:47

Re: Primo, nefunkční BT HF

Příspěvekod Bruca66 v 16 úno 2015 13:40

Mas nastaveno v Androidu, ze nema prerusovat nebo minimalizovat program IGO. Kazdopadne pri nefunkcnosti pouzit jinou verzi.
[gps]
background_navigation="1"


Tohle reší mísení zvuku iga do androidu.
sys
select audio stream
navigation_audio_stream="4"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výchozí je navigation_audio_stream=1 což je system. Tedy Android vše utlumí, protože se hraje systémový zvuk, který je nadřazený nad mediama.

0-STREAM_VOICE_CALL,
1-STREAM_SYSTEM (iGO default),
2-STREAM_RING,
3-STREAM_MUSIC,
4-STREAM_ALARM,
5-STREAM_NOTIFICATION.

Dle verze andoridu se tak jak chci chovají 3 až 5.
Kdy 3 se plně mísí s hudbou, 4 je to co jsem chtěl původně, hudna je jen částečně ztlumena.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků