Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nastavení trasy/tahač/........

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nastavení trasy/tahač/........

Příspěvekod sherdog v 04 úno 2015 01:09

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jsem v zahraničí a stalo se mi nepříjemnost ukradli mi tablet s navigací z kamionu. V mobilu mám tutéž ale problém je že není možné ať dělám co dělám upravit ji tak aby zobrazovala rozšířené nastavení pro tahače. Zkrátka jedná se o to, že v menu: nasavenie trasy / vozidlo / tahač / je pouze maximální rychlost .... Potřebuji i ostaní nastavení rozměry a tak dále, aby mě to netáhlo kam se nevejdu. ... Jde o verzi: iGO Primo 9.6.29.427562 na Androidu 4.4.4 kk
Naposledy upravil sherdog dne 04 úno 2015 12:48, celkově upraveno 1
sherdog
 
Příspěvky: 25
Registrován: 31 kvě 2009 10:06

Re: Nastavení trasy/tahač/........

Příspěvekod SvoDa v 04 úno 2015 06:48

Možná by to mohlo být tím, že nemáš v sys.txt
Kód: Vybrat vše
[debug]
experimental_features=1

[interface]
extra_settings=1
a aby to nastavení mělo smysl, musíš mít v content/map i soubory s koncovkou .ftr
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nastavení trasy/tahač/........

Příspěvekod sherdog v 04 úno 2015 12:47

Děkuji velmi pěkně za odpověď !!! Právě jsem se k tomu dostal a vyřešil to. Je to zdánlivě maličkost, ale nevíte si představit jak důležitá momentálně pro mne. Samozřejmě potřebné soubory tam mám (.ftr), ale bez těchto nastavení (kamionu) prostě ta navigace nefunguje dobře, když se to nastaví netáhne mě do nepříjemných situací. Je na to lepší spolehnutí samozřejmě nikomu nedoporučuji spoléhat se na to na 100% .. Jako příklad mohu uvést například obchvat Bělehradu, kde to s nastaveními (nákladní auta / rozměry / atd) krásně vede po celém tom obchvatu i když je nedokončený, ale plně průjezdný a je to lepší (i pro osobák) jak jít částečně přes město. Bez dodatečných nastavení (rozměry atd.) to vede prakticky jako osobák (částečně přes město co mi vůbec nevyhovuje), tedy když jsem tam neměl ty možnosti nastavení a byla tem jen max. rychlost .... Takových příkladů je mnoho. Ono ty nastavení jsou někdy dobré i při osobních autech netáhne to pak po nesmyslných uličkách. Děkuji velmi pěkně, včera jsem se s tím bavil dlouho, zkoušel instalačky, které mám "rezervní" na kartě atd. a nic. Nakonec pomohl ten zápis (extra_settings = 1) i s apk iGO_9.6.29.390522 ... s původním 9.6.29.427562 to nešlo ani se zápisem .Ten zápis jsem tam neměl ... Ještě jednou dík!
sherdog
 
Příspěvky: 25
Registrován: 31 kvě 2009 10:06


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků