Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

alternativni trasy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

alternativni trasy

Příspěvekod tomik88 v 30 zář 2014 17:56

Zdarec,
Mam novou navigaci prestigio a tak jsem si tam dal novy igo primo 9.6. Z 28.8.
Pouzivam skin dimkawa a mod pro trucky, v minuly navi taky prestigio se skinem dimkawa v systemu wince me to pri vyberu alternativnich tras dalo na vyber treba i 4 rychle trasy. Ted mi to ovsem nabidne vzdy jen jednu rychlou, jednu eco, jednu kratkou,... chtel bych aby to vypocitalo treba i 4 rychle trasy. Slozku save jsem zkopiroval, ptz tam mam ulozeny poi, ale i pri vymazani nebo zmene skinu je to stejne. Nebo mam nejak upravit sys.txt?
Dik
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: alternativni trasy

Příspěvekod amatér v 01 říj 2014 06:13

Stačí používat jen ty utility, o kterých víš, k čemu slouží. Tvůj problém je opravdu ux_utilita z jedné originální verze pro Turecko.

Druhá rada - pokud něco funguje, nechám to tak. Nový build, nebo pozdější datum sestavení, neznamená nová verze 9.6.29.xxxxxx zůstane stále jen PRIMO 2.4, nic víc!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: alternativni trasy

Příspěvekod tomik88 v 01 říj 2014 06:46

Ok.a prosim jak se ta utilita jmenuje a jak ji mam zapnout nebo aktivovat, ve win ce se nic takoveho delat nemuselo pokud vim. S tim igo na android se seznamuji, take se mi neukladaji nastaveni pri vypnuti nebo restartu navigace a to dokonce ani kdyz zmenit neco v sys.txt

K tem ux utilitam, ukousel jsem je rozbalit do korenoveho adresare igo a zmenit skin na default a stejnak nic
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: alternativni trasy

Příspěvekod amatér v 01 říj 2014 08:31

Jak se ta utilita jmenu už nevím. Vyčisti celou sloužku UX, a přidávej jen ty utility, jijichž funkci znáš!!!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: alternativni trasy

Příspěvekod Mirus v 01 říj 2014 09:47

Jak jsem se díval SEM , tak verze z Primo 9.6. z 28.8 je pro Israel a ta má v balíčku UX.rar 5 různých UX utilit :
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

del_planned_route_msg_2.4.zip
gpsandmore_route_summary_android_2.4.zip
iqs.zip
quickmenu_volume_android_2.4.zip
traffic_category_2.4_android.zip
Minimálně 2 se mohou týkat trasy :nevim: .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: alternativni trasy

Příspěvekod tomik88 v 01 říj 2014 12:11

Ty tam mam, ale nemuzu je tam vubec dostat, i kdyz je rozbalim tak ve skinu dimkawa nejsou a ani kdyz dam jiny skiny v etne toho zakladniho.
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: alternativni trasy

Příspěvekod oltcit v 01 říj 2014 12:25

Inac,takuto moznost viacerych variant konkretneho druhu predvolenej trasy som kedysi mal aj ja,len neviem kedy,kde a ako(hold memory out) :help: Ale sa mi mari,ze to bolo v nejakom skine,alebo v sys.txt,ale ten som uz prehliadol cely(komentovany) a tam to nenachadzam :zed: zislo by sa to...... :ano:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: alternativni trasy

Příspěvekod Ivo K v 01 říj 2014 13:52

Nejprve odstraň (vymaž po záloze) všechny UX utility a vyzkoušej, jestli ve skinu ty alternativní trasy již nejsou zakomponovány.
Možná se ti některá UX utilita bije se skinem a některé funkce skinu "potlačuje".
Pokud skin alternativní trasy nemá, tak potom testuj UV utility jednu po druhé.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: alternativni trasy

Příspěvekod tomik88 v 01 říj 2014 14:13

Tuto verzi israel jsem zkousel, tam mi ale nesly dat parametry pro kamion jako vyska, sirka apod. Toto je jedin a verze na kterou jsem narazil, kde mi ten kamion jde.pritom licence i potrebne soubory mam.tato verze co mam ted je 9.6.29.425972 z 25.8.2014 a ta mi prijde nejaka locnuta jakoby.ty ux utility mi nejdou a ani se mi neulozi nastaveni kdyz ji vypnu, i kdyz to muze byt treba i navigaci ze neni treba root nebo ja nevim
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: alternativni trasy

Příspěvekod tomik88 v 01 říj 2014 14:15

Ivo K píše:Nejprve odstraň (vymaž po záloze) všechny UX utility a vyzkoušej, jestli ve skinu ty alternativní trasy již nejsou zakomponovány.
Možná se ti některá UX utilita bije se skinem a některé funkce skinu "potlačuje".
Pokud skin alternativní trasy nemá, tak potom testuj UV utility jednu po druhé.


Ty utility jsou tam v zipu nebo raru.mam je tedy rozbalit nebo jaky je presny postup.hledal jsem na forech i a googlu a nic jasnyho a srozumitelnyho jsem nenasel
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron