Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TMC

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

TMC

Příspěvekod Luke v 17 črc 2014 13:28

Chci se zeptat vás povolanějších, umí Primo pro Android zobrazit také TMC zde v Cesku?

Dříve, když jsem byl připojený přes WiFi, tak se mi žádné kolizní události nestáhly, ale dnes jsem se připojil přes 3G - v Trutnově - a načetly se mi dopr. události, ale jen pro Německo, ale nic pro Cesko.

Funguje tahle služba pro CR nebo bych musel mít klas. navigaci s WinCE a s příslušnou TMC anténou, aby se mi tyhle události načetly?

Nebo mám někde ve svém Primu 2.4 chybu a proto mi to nefunguje?

Díky za rady a vysvětlení.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: TMC

Příspěvekod vovi v 17 črc 2014 13:34

Na Androidu funguje TMC (doufejme, že zatím) pouze přes HTTP a tato služba není v ČR v tuto chvíli pro uživatele PRIMO dostupná. Takže nejbližší zachycené události jsou v Polsku a Německu, kde služba dostupná je. Snad se časem objeví příslušná licence - teď se nedá ani legálně koupit. Jinak dopravní události přes web v ČR fungují - jde tedy skutečně jen o správné propojení a licenci.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

TMC

Příspěvekod libor_e v 17 črc 2014 14:50

Jestli to bude u nás fungovat přes http tak jako přes RDS, tak stejně nebude o co stát. Bylo mi to k užitku jen jednou, a to v Praze. Jinak aktuální události kolem tras, které jezdím nejčastěji, (Jičín - Týniště nad Orlicí, Jičín - Praha) jsou vzdálena min. 100km a nikdy jsem je neměl na trase. Lepší je poslouchat dopravní zpravodajství Radiožurnálu. Fungovalo mi to v Rakousku, kde mi Primo i nabízelo objížďky.
libor_e
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 lis 2012 17:34

Re: TMC

Příspěvekod Bruca66 v 20 črc 2014 20:48

Problemy jsou hlavne nyni opravovane mosty a dalnice. Ktere jsou dlouhodobe uzavrene. Objizdne trasy jsou nekdy perlicky.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: TMC

Příspěvekod adrian.gulo v 22 srp 2014 21:00

Ahoj
Dlhšiu dobu riešim ONLINE TMC. Nechápem ako je to možné, že na mobilnom telefone s verziou Primo 9.6.29.403969 okamžite po zachytení wifi sieti načíta enormné množstvo info z "okolitých " štátov ale na navigácii Prestigio nič. A tiež je pripojená na wifi. Ono to funguje horko ťažko občas ak prekročím hranice (HU) a chytím sieť wifi. Prosím, s čím to je, ktoré zápisi v sys to regulujú. Alebo kde v čom je chyba ?
Rád by som rozbehol navigáciu i z domu od stola aby som videl udalosti v HU.
...keď sa to tu niekde už riešilo, tak sa ospravedlňujem, ale k rozumnej odpovedi som sa nikde nedopátral

- zápisi som prekontroloval na oboch zariadeniach, ako i v sys, ako i v data.zip.... ([tmc-http]........ ) - sú totožné
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron