Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nezobrazuje vše co má PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: nezobrazuje vše co má PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 26 bře 2014 08:22

Ta poznámka "Ještě klika že mi nikdo neporadil..." mne tedy dostala.
To jsi čekal radu nebo řešení typu vymaž damaged_file nebo dopiš do sys.txt move_sign_plus=1 či make_it work=1 nebo co :?:

Už mnohokrát tu bylo napsáno to, co píše amatér a ne každá verze .exe nebo .apk nebo její mladší build si poradí s předchozím data.zip.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nezobrazuje vše co má PRIMO

Příspěvekod nenicododat v 26 bře 2014 11:54

Beru,beru.Jen jsem chtěl říc že jsem měl apk. + data.zip,to nefungovalo.Vyměnil jsem data.zip a to nepomohlo...tak jsem našel jinou verzi apk. a data.zip a už vše funguje...jinak klobouk dolu před Vaší prací...
NAVON N670 PLUS ; P 2.4 ; Skin fmilan&amatér v.2.4.1 ; TTS hlas Zuzana (CZ) ; NQ
Toshiba Excite Pure AT10-A-104 ; Android 4.2 ; P 2.4 9.6.29.375713
Možné ihned...nemožné do tří dnů...zázraky do týdne...
Uživatelský avatar
nenicododat
 
Příspěvky: 164
Registrován: 15 led 2010 15:08

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků