od heroman63 v 27 zář 2014 21:23
Ahojky jsem rád, že se zajímáte. Mě to vždycky naštve a pak na to zapomenu, protože navigačku používám málo. Dneska jsem jel trasu Uherský Brod- Havlíčkův Brod mimo dálnici a všechno v pohodě. Tak nevím.
Jestli to chcete zkusit, tak zadám trasu třeba Budapešt- Skopje. Tato trasa je OK. Přikládám obrázek z map Google, protože mi sice jde fotit trasa, ale když si přiblížím konkrétní místo- Bělehrad, tak nevím, jak to vyfotit, protože ikona foťáku tam není. Takže správná cesta je ta modrá, která ze severu najíždí na obchvat Bělehradu, potom je sjezd u letiště a pohodový průjezd tříproudou silnicí skrz centrum. Jenže když zadám trasu opačnou Skopje- Budapešt, tak trasa uhýbá na mnou vyznačenou červenou trasu, kudy se jezdilo, než byl okruh zprovozněn. Když totéž udělám v mapách Google, tak jsou obě trasy stejné. Jestli to někdo vyzkoušíte, tak bych rád věděl, jestli je to stejně, nebo tam mám nějakou chybičku. Zatím díky a tady je ta mapka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.