Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo Android

Příspěvekod funteek v 06 pro 2013 21:36

Zdravím,

ve svém Miu C520 mám přes sto uložených tras a rád bych je přenesl do svýho Android telefonu s Igo Primo 2. Trasy jsem v Miu našel ve Složce Save - Profiles - 01 - Routes s koncovkou .dat Když ale tyto .daty zkopíruju do stejné cesty do Androidu, tak v něm po zapnutí Igo nejsou. Když se pak opětovně do složky Routes podívám, po .dat-ech není ani památky. Uměl by mi někdo poradit, jak tyto uložené trasy z Mia do android telefonu přenést? Je to pro mě dost důležité, protože každá z těchto tras má ještě ke všemu spoustu průjezdních bodů, opětovným manuálním zadáváním bych strávil několik dní :)

Díky moc všem.
funteek
 
Příspěvky: 26
Registrován: 16 kvě 2009 11:53

Re: Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo And

Příspěvekod amatér v 07 pro 2013 21:41

Bude to znít tvrdě, ale to není problém nekompatibility, ale pouze problém mezi PC a židlí. Soubory route00x.dat lze libovolně kopírovat mezi PRIMO WinCE a PRIMO Android.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo And

Příspěvekod smecta v 08 dub 2014 14:25

Ahojte! Mozete poradit, ako premiestnit " oblubene ciele" z jedneho iGO do druheho, aby som to nemusel pracne prepisovat manualne. Vdaka
smecta
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 led 2014 17:25

Re: Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo And

Příspěvekod SvoDa v 08 dub 2014 15:04

soubor user.upoi v save/profiles/01
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přenesení uložených tras z IgoPrimo Win do Igo Primo And

Příspěvekod smecta v 08 dub 2014 20:23

Super a vdaka za radu.
smecta
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 led 2014 17:25


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník