Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Scheme pro PRIMO Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod DCSpeedy v 20 zář 2013 17:08

Prosím o pomoc, nahrál sem si na Sony xperia L iGo Primo 9.6.22.317625 a rád bych si změnil schéma (hlavně kvůli možnosti regulace jasu displeje), nebo zobrazení mapy, ale když je nahraju do adresáře schema, tak je pak v nastavení Igo vůbec nevidim a mam tam možnost zvolit pouze základní den/noc. Doposud jsem měl zkušenosti pouze s verzema na Win CE a tam to nebyl problém. S Androidem sem naprostý začátečník, tak mě prosím nebijte :oops: Díky za rady !
DCSpeedy
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 srp 2011 20:40

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod SvoDa v 20 zář 2013 17:20

ten adresář v content se jmenuje scheme a ne schema :!:

Pokud to byl jen překlep, tak které scheme a v jakém formátu (.zip?) jsi tam nahrál ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 20 zář 2013 17:22

Přesně tak jak píše SvoDa, ale opět stejná píseň. Než se pokusit sám nalézt odpověď, je lepší založit nové téma.
Kód: Vybrat vše
http://forum.entershop.cz/search.php?keywords=scheme&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod DCSpeedy v 23 zář 2013 08:04

Ano byl to překlep, adresář se jmenuje samozřejmě scheme. Našel jsem GJ skin pro nadroid 1.4 a nahrál jsem to tam v zipu tak, jak jsem byl zvyklý u Win CE 6. Omlouvám se, pokud to někdo bere za duplicitu, ale odpověď na moji otázku v ostatních vláknech není, proto jsem založil vlastní. Řeší všude Win, ne Android...
DCSpeedy
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 srp 2011 20:40

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 23 zář 2013 08:37

Soubory scheme jsou univerzální, není žádný rozdíl pro jejich použití v různých os (tedy co se originálních týče). Při použití jiných, doporučuji obrátit se přímo na autora. A mimochodem jaký vliv má použité scheme, na možnost regulace podsvícení displeje?
U přístrojů se světelným senzorem je podsvícení displeje automatické ( čím více světla, tím větší podsvícení, a naopak)
Pokud tvé zařízení světelný senzor nemá, je potřeba použít skin, který obsahuje tzv. noční filtr, nebo je možné použít utilitu >>> am_Backlight <<<
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod DCSpeedy v 23 zář 2013 12:29

Mno v originální verzi nemam naprosto žádnou možnost regulovat podsvícení, jak lištou, tak nastavit jinou intenzitu den/noc. Zařízení světelný senzor má, ale i když se večer ztmaví, tak na mě to má pořád moc vysoký jas a chtěl bych to nastavením snížit, nebo dát noční filtr a ten v té verzi co mam neni. Co se týče těch OS, tak určitě schema pro verze win CE nepude na Android. Teda určitě u GJ. U ostatních nevím, ty nepoužívám...
DCSpeedy
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 srp 2011 20:40

Re: Scheme pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 23 zář 2013 13:00

DCSpeedy píše:Mno v originální verzi nemam naprosto žádnou možnost regulovat podsvícení, jak lištou, tak nastavit jinou intenzitu den/noc.


Mno, pokud tě to uklidní, tak v originální verzi tu možnost nemá nikdo, a přesto to jde, ale ne pomocí schéme.
Stačí číst >>> zde <<<
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků