Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO 2.4 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Fredd 46 v 20 pro 2017 00:37

Myslím, že problém nebude rozlišení jako takové, ale spíš poměr stran a to by se tím stejně asi nevyřešilo. Já na tom Primu zas tak nelpím. Do teď jsem měl v autě navigaci s IGO 8 a Primo mám v telefonu, tak alespoň vyzkouším NextGen.
Fredd 46

Příspěvekod net.mefisto v 26 pro 2017 21:37

PROSÍM O RADU ZKUŠENĚJŠÍ

..nainstaloval jsem si do Smsung S7 nové iGO Primo (2.4) 9.6.29.625822 a problém tkví v tom,
že nevím jak dostat ze starší verze iGO Primo (2.01) v9.6.7.318746, kterou používám ve starším Samsungu S2 uložené mé vlastní POI.
Abych byl přesnější, vím jak to dostat do nové verze, překopírováním souboru user.upoi do adresáře SAVE/PROFILES/01
1. tyto uložené POI se mi zobrazují v oblíbených a ne v klasických POI, jako ve starší verzi
2. pokud v nové verzi chci uložit dané místo jako POI, tak mi nabídne pouze volbu PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH a ne jako ve starší verzi PŘIDAT POI
a tam jsem si mohl vybrat do jaké skupiny bod chci uložit.
3. Pokud poté se podívám do souboru user.upoi tak ten uložený bod DO OBLÍBENÝCH v něm není.
net.mefisto

Příspěvekod neuromancer v 08 led 2018 20:08

Poslední verze pro Android - iGO Primo, je iGO Primo Israel 9.6.29.636868 z data: 03. Mar - 2016 (tím "Primo" definitivně skončilo)
Současná aktuální verze je: iGO NextGen // verze: iGO PAL 9.18.27.719974 - 15. November - 2017

Zkus přejít na aktuální verzi, pak bych ti mohl poradit ...
neuromancer

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android