Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO 2.4 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Bohooc v 17 říj 2013 21:29

Právě nejsem doma,mám pouze androida sebou,data.zip mám novej. Ten starej jsem komplet vymazal, vše jsem instaloval nanovo,samozřejme kromě map,poi atd. Vše mám od navteq Q3 něco Q2
Mam to z navitotal.com posledne IGO s data.zip-em
Fón mám Samsung gal.S3
Uživatelský avatar
Bohooc
 
Příspěvky: 130
Registrován: 06 říj 2013 19:58
Bydliště: Plzeň-Ostrava (původ.Uhl.Janovice)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod toja v 17 říj 2013 21:39

vovi píše:...
FSP chápu spíš tak (a Mirkova tvrzení o barvách ve stoupání a na dlažbě to potvrzují), že znázorňuje skutečný rychlostní profil dané silnice nezávisle na čase.
...
Pokud je tahle teorie pravdivá, pak by neměl být problém používat oba typy souborů současně.
...
Môj názor k tým hsp a fsp:
Je to to isté, ale v inej štruktúre.
T.j. je to hustota premávky na cestách v závislosti na čase v konkrétny deň. A Primo na základe toho podľa nejakého algoritmu upraví kaluláciu času prejazdu danou trasou. Ako som už písal, je to to ako keby ste si v maps.google.cz zapli vrstvu Dopravní informace. Akurát tam vidíte iba hustotu premávky (zaťaženosť cestnej siete) v konkrétnom čase pozerania - refreshu stránky.
A v prime si môžete tým šíbrom hore meniť čas v rámci konkrétneho dňa a ten sa dá meniť naprvo pri okraji obrazovky. Cesty sa vám na základe toho vybarvujú podľa stupnice zaťaženosti.
Myslím, že to aj dobre graficky znázornili, že na začiatku stupnice je jedno auto a na konci je viac autíčok.
Resume:
- Takže sú to totožné informácie či už z hsp alebo fsp - rovnako sa to správa v tej obrazovke či už tam máte fsp alebo hsp
- sú závislé na čase
- z toho titulu by sa podľa môjho názoru nemali miešať - vždy používať iba fsp alebo iba hsp pre jeden konkrétny štát
- fsp sú sú už nejaký čas na svete, síce sú mladšie ako hsp, ale sú vydávané NQ, sú podrobnejšie a hlavne pravidelne vydávané. Ja viem, že amater deklaroval u hsp bližšie k realite v jeho oblasti ale aj tak používam fsp, lebo sú aktuálnejšie a skoro pre všetky štáty ktoré ma zaujímajú. A spolieham sa na NQ, lebo ako jediné má celú EE dobre zmapovanú a na NNG, že má ako tak dobrý algoritmus ktorý to ako tak pri výpočte priblíži k realite.
HOWGH ;-)
Joying Car Radio GPS Navigation HD system on the basis of Android & ARM Cortex-A53 Octa-core PX5 & iGO LUNA
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
toja
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 210
Registrován: 01 zář 2008 14:53

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod amatér v 17 říj 2013 22:07

To, že oba soubory zohledňují průjezdnost konkrétní silnice v místě a čase, nikdo nezpochybňuje, zrovna tak souhlasím s tím, že dva soubory pro jeden stát je nesmysl. Jen jsem chtěl poukázat na to, že soubory *.fsp mohou krom zmíněného ještě zohledňovat i konkrétní úsek silnice (proč by silnice v délce necelých 10 km měla mít rozdílný profil?).

Silnice v úhlopříčce zvýrazněné oblasti, je nedostavěný úsek dálnice D8 (tedy úsek, kde jsou v provozu zatím jen stavební stroje), žlutá barva vyznačuje místa, kde budou po otevření tohoto úseku tunely.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Snap_2013.10.17_23h48m13s_002_.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod prepro v 19 říj 2013 16:40

Add Alert Point

Jak je to v Igo primo 2.4 s přidáním bodu varování. Po kliknutí na mapu navigace se mně nezobrazí nabídka více / přidat bod varování .... Je zobrazena nabídka zpět a vybrat => vytvořit (plánování)trasu Po kliknutí na bod varování mám možnost úpravy / smazání tohoto bodu.
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod amatér v 19 říj 2013 17:47

Jednoduše, v základním nastavení takto:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2013-10-19-18-42-32.png
Screenshot_2013-10-19-18-42-50.png


Pokud používáš nějaký skin, musíš se seznámit s jeho nastavením, nebo ho alespoň specifikovat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod prepro v 19 říj 2013 19:10

Amater

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
http://www.2i.cz/d8ad1c36e5


Vím, o čem píšeš. Ale dané tlačítko "Více", po kterém se naroluje nabídka, kde se nachází možnost vložení upozornění na bod varování, se mně s originálním nebo s upraveným (radary pro android 24) souborem DATA.zip nezobrazuje. Dané tlačitko se mně zobrazí při vložení ux skinu jako např. GjAk_v2.0. Na druhou starnu, když kliknu na konkrétní bod varování, stiskni tl."i" v pravém horním rohu, tak se mně zobrazí základní info + dole uprostřed tl. více, kde mám možnost bod varování editovat, včetně vymazání. Pravděpodobně bude problém s nějakým, mně neznámým zápisem ... Ještě chci dodat, že jsem daný problém zkoušel i novou "čistou" instalací ověřit, beze změn s oběma verzemi primo 2.4 tur.

děkuji za odpověď.

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=cs
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod amatér v 19 říj 2013 21:03

To není žádným zápisem, ale špatným data.zip, popř. branding.zip, skin, ...
Na přiloženém obrázku ti nechybí jen tlačítko "Více", ale i tlačítko na přepínání pohledu 2D/3D.
Navíc, pokud je to jako na tomto obrázku Obrázek, pak po kliknutí na tlačítko "Informace" (i), se zobrazí pouze aktuální poloha kurzoru, a po kliknutí na tlačítko "Více", v tomto pohledu, je jen jedna možnost, a to: "Přidat do oblíbených".
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod prepro v 19 říj 2013 22:08

děkuji za radu, měl jste pravdu, dělala to ux itilita Keyboard_20.zip na rychlé rozvržení klávesnice. To tl. 2D/3D tam bylo, ale při zvětšení mapy znizelo.
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod bbart-s v 19 říj 2013 22:47

Ahoj. Funguje nekomu automatický náhled závislý na rychlosti se skinem GjAk_v2.0_AriNe-47 ? Ať tam nastavím rychlostní limity jakékoli, tak třeba i když zastavím, tak je náhled ve 2D a odzoomovanej na nastavenou výšku. Na Primu pro WinCE s Gurjon skinem to fungovalo bezvadně, ale na androidu se mi nedaří zprovoznit takový aumotaciký náhled, že když jedu rychleji než 70 km/h, aby se přepnul na 2D a odzoomoval a když jedu pomalejš než 50 km/h, aby se přepnul na 3D a přizoomoval. Možná mám jen blbý skin a nějaký jiný pro Primo na Android 2.4 funguje. Máte někdo prosím radu?
Díky
bbart-s
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2010 20:27

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod amatér v 19 říj 2013 22:49

Jedna rada pro všechny:
Pokud je nějaká utilita označena jako xxxx_20.zip, znamená to, že původně byla určena pro PRIMO 2.0, ještě ke všemu pro os. Windows.

Takže pokud chcete provozovat PRIMO 2.0, nebo PRIMO 2.4 pro os. Android bez problémů, nepoužívejte utility (pokud si je neumíte upravit), které k tomu nejsou určeny. . Prosté přejmenování složky ui_igo9 na ui_android nestačí!!!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron