Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO 2.4 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod amatér v 07 dub 2014 21:58

Přiznám tedy, že nevím, o čem je řeč. Pokud o nastavení, které popisuje Ivo K, tedy při naplánované trase, tak to funguje bez zápisů v sys.txt. Po Praze mi to nabízí objížďku, při každém zastavení ne červenou. Pokud ti jde opravdu o toto, pak máš v sys.txt naopak něco navíc, co tam nepaří.

Pamatuji si na něco podobného, ale to bylo u PRIMO 1.0, bez naplánované trasy, tam to reagovalo třeba na popojíždění v kolonách, a každého to rozčilovalo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod JohnB204 v 07 dub 2014 23:15

Jde mne zřejmě o to, co nabízelo Primo 1.0, ale nejlépe to definoval po mě VOVI o sedm postů výš... Já už nevím, jak to přesněji popsat, než už jsem o 11 postů výše popsal...

Odesláno z mého Sony Xperia Z 1
Uživatelský avatar
JohnB204
 
Příspěvky: 133
Registrován: 23 srp 2012 23:34

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod mirek1011 v 08 dub 2014 08:20

Dekuji IvoK za PlanMap, jiz je to v poradku. Jeste dotaz k dalsimu zadrhelu, v nabidce hledat/vice/obrazek, tato polozka stale neaktivni, pritom kdyz pouziji ux Amater - new_advmenu2.0, tam to aktivni je, ale ve vice to je stale sedive, neaktivni.

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2014-04-08-09-03-49.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 08 dub 2014 08:34

JohnB204 píše:Ještě mám jeden doplňující dotaz...zda-li jde někde nakonfigurovat (možná v sys) počet položek navolených "cílových míst" které jsou uloženy v položce "historie"... Děkuju.

To by mělo jít (jak pro historii, tak pro oblíbené položky), v sys.txt uvedením čílelné hodnoty na požadovanou
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

[mydata]
max_favorites=100
max_histories=100
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 08 dub 2014 08:49

mirek1011 píše:Jeste dotaz k dalsimu zadrhelu, v nabidce hledat/vice/obrazek, tato polozka stale neaktivni, pritom kdyz pouziji ux Amater - new_advmenu2.0, tam to aktivni je, ale ve vice to je stale sedive, neaktivni.

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2014-04-08-09-03-49.png

Pokud máš na mysli tento návod, tak pravděpodobně nemáš nastavené spávně cesty k adresáři na kartě (nebo karty samotné) kde se nachází tvé GPS fotky.
To je přístroj od přístroje, a variant je mnoho, např. /storage/extSDCard/, /storage/sdcard2/, /sdcard2/, /sdcard/external_sd/, /ext_card/, /mnt/_ExternalSD/, ...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod mirek1011 v 08 dub 2014 09:09

Diky za tip, ale to nebude ono, to fungovalo takto na wince a starsich Primech, tady to musi byt asi jinak. psal jsem, ze s ux Amatera je jeho tlacitko obrazek aktivni i bez zapisu v sys.txt, zapis jsem i tak provedl a cestu nastavil, stejne to nejde, musi to mit nejake vysvetleni, bude vedet asi Amater, kdyz tu utilitu delal .....
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Mirus v 08 dub 2014 09:30

Ve svých několika předešlých příspěvcích píšeš , že používáž různé ux utility . Nevím kolik a nevím jaké . Ale jak už se zde na fóru mnohokrát psalo , zkusil bych je vyházet (smazal bych i Save) a postupně je přidávat a kontrolovat , jestli někde něco nezlobí .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 08 dub 2014 10:40

mirek1011 píše:Diky za tip, ale to nebude ono, to fungovalo takto na wince a starsich Primech, tady to musi byt asi jinak.
Tento návod, na který jsem tě odkazoval nemá nic společného s utilitou a je pouze pro Android verze, pokud bys jej rozklikl, tak by ses to tam dočetl. Souhlasím i s Mirusem, takže to zkusto bez té utility, které se tak držíš a dle toho návodu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod mirek1011 v 08 dub 2014 10:54

Dekuji, promazano, znovu spusteno, vse o.k.
Jenze, ......
..... ted dalsi bug - prestala fungovat historie provozu. Jen vse fialove .....
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2014-04-08-11-43-17.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 08 dub 2014 11:39

Ten problém jsem měl kdysi u testování jakési verze taky, když u ní nebyl ten správný data.zip
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron