Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO pro android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO pro android

Příspěvekod miquik v 12 srp 2013 14:16

Skúsim to ešte raz i s rizikom že budem zasa blbec. Moja otázka znela, či môžem dať do androidu legalne iGO PRIMO. Dostal som odpoveď že nie. OK. Dnes som narazil na 3 roky staré video v ktorom beží iGO PRIMO v htc s Windows mobile. Otázku zovšeobecním aby bolo jasne, keďže s iGO nie je na trhu ziadny kvalitny hardver, pýtam sa ako a do akeho smartphonu alebo maleho tabletu dostanem legálne iGO PRIMO ? Ak mi vie niekto ochotne poradiť budem velmi vdacny.


Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=5WCbozAqTR4
miquik
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 črc 2009 11:49

Re: iGO pro android

Příspěvekod amatér v 12 srp 2013 15:11

Já to zjednoduším. iGO PRIMO nebude fungovat na žádném nekvalitním hw., přičemž je jedno, zda se jedná o platformu WinMobile, WinCE, Android, nebo iOS.
Pokud se iGO PRIMO v současné době prodává ve formě EOM verze, pak těžko budeš hladat Retail (tzv. krabicovou) verzi.
Pokud se pletu, ať mě někdo opraví, ale iGO PRIMO nikdy nebylo dodáváno pro HTC s WinMobile. To co jsi viděl nebyla legální verze.
Svého času bylo možné pořídit na SD kartě iGO8, nebo iGO Amigo. Má to jednu výhodu, na to zas nepotřebuješ kvalitní hw.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO pro android

Příspěvekod astarte v 12 srp 2013 23:11

Legalne sa predáva len pre iPhone
Kód: Vybrat vše
https://itunes.apple.com/us/app/navigation-for-europe-igo/id321933838?mt=8&affId=1713552&ign-mpt=uo%3D4
Xiaomi Redmi Note 4,Lenovo Vibe P1, iGO Nextgen, Android 6
astarte
 
Příspěvky: 41
Registrován: 24 črc 2010 21:49

Re: iGO pro android

Příspěvekod miquik v 16 srp 2013 11:31

NAVON na svojej stránke sľubuje, že v blízkej budúcnosti ponúkne okrem navigácie a tabletu aj smarthphone, zrejme teda aj s navigačným programom, uvidíme.
Pre informáciu k téme kvalitný hardvér s iGO (upravené) dávam do pozornosti nemeckú značku Becker (napr. Becker Revo 1.)

Kód: Vybrat vše
http://mobilenavigation.mybecker.com/en/
miquik
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 črc 2009 11:49

Re: iGO pro android

Příspěvekod amatér v 16 srp 2013 13:21

No vida. A já do teď ani netušil, že něco takového existuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO pro android

Příspěvekod achird v 08 zář 2015 11:07

Ahoj,
ma niekto skusenost s instalovanim iGO do Samsung A5?
Mam iGO 8.4.2.139242, ktory ked nainstalujem na korenovy adresar, nevytvori potrebne zlozky v pamäti telefonu a ani na SD karte. Vie mi niekto pomoct ako mam postupovat? dakujem
achird
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2015 15:34

Re: iGO pro android

Příspěvekod amatér v 08 zář 2015 11:53

S iGO My Way, tu asi nikdo velké zkušenosti nemá.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO pro android

Příspěvekod PeTTr030 v 07 říj 2015 06:03

Zdravim... Uz od roku 2007 jedu prevazne s navi iGO... Napred v Mio C720 atd, pak v Mio P560 a dalsich WM masinkach... Ted ale resim problem s moji Xperii Z3 Compact, Lilop 5.0.2... iGO mi jede pokud je komplet v internim ulozisti... Zkusil jsem furu ruznych rad jak upravit SYS.TXT ale marne... Vcera sem se dostal k testovani iGO Primo 2.4 Israel_9.6.29.483387... To sice slape ale zase je to verze bez zapisu zmen do SYS.TXT... Muzete mi nekdo poradit co s tim?? Dik...
PeTTr030
 
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2012 07:54

Re: iGO pro android

Příspěvekod Ivo K v 07 říj 2015 11:07

Pokud nemáš telefon upraven tak, aby bylo povoleno zapisování programům 3. stran na kartu(root, apod.), tak musíš mít navigační program v paměti stroje.
Můžeš si adresáře se soubory ale rozdělit - část v přístroji a část na kartě. Rozdělení popisuji zde.
Poznámka: To co platí pro KitKat, platí i pro LolliPop.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků