Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo 2 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 03 lis 2012 20:22

Zadej Václavské náměstí, pokud ani tam nic nebude je někde chyba. Mně se zobrazuje vše správně.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod Mirus v 03 lis 2012 21:02

Zřejmě byl poškozen některý ze souborů :? . Po výměně už mi to funguje .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Zamedzenie prehladavania DCIM adresara

Příspěvekod luboz v 06 lis 2012 11:47

Funguje prosim niekomu zamedzenie prehladavania niektorych adresarov na fotky s gps poziciou pomocou zapisu do sys.txt?
Lebo mne to zial akosi nefunguje a stale mi iGO ponukne cez funkciu navigacia na fotku fotky z DCIM adresara.
Kód: Vybrat vše
[oasis]
exclude_directories="PICTURE::/mnt/sdcard/DCIM,/sdcard/DCIM"

Nie ze by som s tym mal daky problem, jedna sa mi skor o to, ak ma niekto v DCIM fotky ktore sposobuju pad iGO, je to mozne zapisom v sys.txt eliminovat, resp je ten zapis na androidovej verzii vobec funkcny?
Vopred vdaka.
luboz
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11 kvě 2011 08:15

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 06 lis 2012 12:41

Na 4pda uveřejnil psb obrázky nové verze PRIMO pro Android. Údajně funguje i složka UX.
Obrázek

@ luboz
Večer ti pošlu funkční zápisy pro Android, podobné věci do sys.txt vůbec nedávám.
Edit:
Teď jsem si uvědomil, mně v PRIMO Android prohlížeč obrázků nefunguje, tobě ano? Uvedené zápisy v [oasis], totiž regulují jen složky, které se mají načítat/nenačítat v prohlížeči obrázků, popř. zvukové soubory v přehrávači hudby. Co se týče nabídky hledat > více > obrázek, v té se zobrazují obrázky obsahující exif ze všech složek.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod luboz v 07 lis 2012 08:52

Nie som si isty, ci sa zobrazuju obrazky zo vsetkych priecinkov/adresarov, lebo napr DCIM je uvedeny v nativnej kniznici. Pytal som sa preto na to, lebo aj tu aj inde sa to uvadzalo ako typ. Dokonca ono je to uvedene aj v originalnom androidackom data.zip (project_config/igo9.ini).
Pokial to ale nie je fukcne (co sa mi tak zda), tak potom je to mozne zamedzit len upravou nativnej kniznice - co by ale znamenalo mat 2 verzie apk. (Proste ak niekto ma v DCIM fotky ktore sposobuju pad iGO).

Co sa tyka zobrazovania obrazkov, tak napr pri pouziti skinu diMka obrazky zobrazuje - aj ked je to zufalo pomale.
luboz
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11 kvě 2011 08:15

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod zavosh v 10 lis 2012 11:12

Zdvihak píše:
Mám IGO Primo základný data.zip a branding.zip(upravený) s ukazovateľom rýchlosti na tlačítku "Menu" a nejaké iné drobnosti sú upravené , na HTC ONE V. Všetko funguje ako má, ale občas IGO pýta po štarte programu základné nastavenia t.j. jazyk atď.Jednoducho občas mi zmaže save resp. odstránia sa len hlavné nastavenia a niekedy komplet všetky nastavenia. Po opätovnom nastavení IGO funguje ako má.Čo to môže spôsobovať? Mal niekto podobný problém? Ďakujem za každú radu.

Čau tak mě včera potkalo úplně to samé (po 14 dnech fungování). Primo používám s úpravou v ui_android (rychlost v tl. menu, blokování silnic) a provozuji na HTC Desire X (android 4.0.4). Teď jsem si pro jistotu udělal zálohu save přímo na pam. kartě, kdyby mě to potkalo znovu, ať nemusím kompletně v autě nastavovat Primo. Máte někdo tucha, co to může způsobovat?
Mio V505TV, unlock D3ffect, Primo 2, Decent skin
HTC Desire X (android 4.0.4), Primo 2
zavosh
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 led 2011 16:04

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod kamilcz v 10 lis 2012 22:41

Mám dotaz : existuje nějaký RDS-TMC přijímač pro nějaký Tablet s Androidem, a dá se vůbec zprovoznit na tabletu primo 2 s RDS-TMC ?
Ptám se protože Primo 2 používám denně v kamionu a chtěl bych si pořídit větší přístroj.
Uživatelský avatar
kamilcz
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 říj 2009 15:35
Bydliště: Litoměřice (Leitmeritz)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 11 lis 2012 11:27

kamilcz píše:Mám dotaz : existuje nějaký RDS-TMC přijímač pro nějaký Tablet s Androidem,

Pokud ano, zatím o něm nikdo neví.
kamilcz píše:dá se vůbec zprovoznit na tabletu primo 2 s RDS-TMC ?

Jak chceš zprovoznit RDS-TMC bez přijímače? iGO v tomto směru, zatím v ČR nemá podporu ani pro on-line TMC.

Pokud ti schází informace o TMC, můžeš použít třeba aplikaci tudyNe, je volně ke stažení na marketu.
Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tudyne.app
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod sherdog v 11 lis 2012 15:33

Externý TMC Receiver by aj bol, ale či to bude fungovať???

Kód: Vybrat vše
http://www.gns-gmbh.com/index.php?id=157&L=1

Kód: Vybrat vše
http://www.royaltek.com/index.php/tmc-gps/rta-3000
Naposledy upravil sherdog dne 11 lis 2012 15:37, celkově upraveno 1
sherdog
 
Příspěvky: 25
Registrován: 31 kvě 2009 10:06

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod kamilcz v 11 lis 2012 15:35

@ amatér
Mě informace o tmc neschází, provozuji Primo na HTC HD a tam mi tmc funguje bez problemu v cz i v za hranicemi, jen jsem přemýšlel o větším displeji. Ale díky za odpověď, i když si neumím představit jak budu mít puštěnou navigaci a k tomu ten program tudyne ,ale dobrý.

@ sherdog
jo to už vypadá líp ,ale ta otázka zda bude,dík budu pátrat dál.
Naposledy upravil kamilcz dne 11 lis 2012 15:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
kamilcz
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 říj 2009 15:35
Bydliště: Litoměřice (Leitmeritz)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků