Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo 2 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 03 říj 2012 20:00

Pokud máš problém se SVOX, odzkoušej sw. Acapela. Po mém soudu je to ještě lepší než SVOX.
Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acapelagroup.android.tts&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hY2FwZWxhZ3JvdXAuYW5kcm9pZC50dHMiXQ..

a zde
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod tomasii v 03 říj 2012 21:13

Tak Acapela se chová stejně, při instalaci v tabletu hlásí nedostek paměti. Tak jsem z toho tumpachovej, všechny ostatní aplikace kromě svox a acapela jdou bezproblémově instalovat. :?
Nenarazil někdo na stejný problém :?: :?: :?:Já bych to odhadoval na nějakou kolizi s jinou aplikací, nebo nějakým nastavením. Ale s čím :?: :?: :?:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod jjjlll v 03 říj 2012 21:42

amatér píše:Pokud se někomu stýská po rychlosti v poli MENU, stačí v navigatemap.ui změnit zápis:

Kód: Vybrat vše
<TEXT class="textpadding font_main_large color_map_main" text="Menu">

na
Kód: Vybrat vše
<TEXT class="font_double bd" left=(-12%) top=(10%) w=(120%) z=140 align="CENTER" textmodel_speed="navigation.car.current_speed" mode=1 displaypart=2>


Mě se stýská, a moc. Dříve sem si to už upravoval, ale teď na androidu se nedaří. Mám rozlišení 320x240, a tam je soubor navigatemap.ui nějakej divnej. Příslušný řádek definující tlačítko MENU nemohu nalézt. Data.zip už mám tři verze a v každé stejný problém.

Doplněno 4.10.2012:
Nechci zaplevelit fórum, tak tímto doplněním děkuji Amatérovy za rychlou a správnou odpověď. Nyní už mám místo MENU aktuální rychlost.
Naposledy upravil jjjlll dne 04 říj 2012 16:51, celkově upraveno 1
ALCATEL OT908 (320x240), Android 2.3.4, PRIMO 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
jjjlll
 
Příspěvky: 38
Registrován: 06 dub 2009 12:35
Bydliště: Nerátky

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 03 říj 2012 22:05

Jen pánbú ví z čeho ten soubor pochází, v každém případě je již někým upravovaný.

Najdi:
Kód: Vybrat vše
<BUTTON class="menu_button" visible=(!%navigation.is_in_simulation && !%lua.vEasyNavMapMenuOpen) onrelease=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_OpenMapMenu : sc_back) onlongclick=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_back : undef)>
         <TEXT txt_menubutton class="textpadding font_main_large color_map_main" align="CENTER" valign="CENTER" left=0 top=0 w=100% h=100%>
         <SPRITE spr_menubutton class=icon_center bmp="ico_menu.bmp#3">
      </BUTTON>

a změň na:
Kód: Vybrat vše
<BUTTON class="menu_button" visible=(!%navigation.is_in_simulation && !%lua.vEasyNavMapMenuOpen) onrelease=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_OpenMapMenu : sc_back) onlongclick=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_back : undef)>
         <TEXT class="font_double bd" left=(-12%) top=(10%) w=(120%) z=140 align="CENTER" textmodel_speed="navigation.car.current_speed" mode=1 displaypart=2>
      </BUTTON>
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod tomasii v 03 říj 2012 23:33

Tak jsem udělal tovární nastavení tabletu a zopakoval dřívější registrace a ejhle - už to šlo nainstalovat. Jak svox, tak acapela...

Holt se něco potento... Nicméně asi Victoria. :o No snad se to nebude opakovat :?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod fmilan v 04 říj 2012 00:03

Na verzi a 2.3.6 mě Eliška nemluví ani omylem. Vyzkoušel jsem co se dalo, ale nic. A přitom, když ji odinstaluji a pak dám volbu listen (poslechnout ap.), tak mi pěkně poví, co je zač.
V instalaci píšou cosi o fixu pro verze 2.xxx, ale ... :?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod JimmyS v 07 říj 2012 14:49

Zjistil jsem, že některé (bohužel důležité) zatáčky mi Liška hlásí pravidelně jako 100m před ní (v reálu to odpovídá tak 20m). Potřeboval bych to dřív, něco jako 300m pro přístroj. Nastavil jsem všechny podsekce Nastavení - Zvuk a Varování - Výstražné značky na 300m, ale nepomohlo to. Některé věci hlásí dopředu jako 300m, ale pořád se najde zatáčka, kterou prvně zahlásí až 100m před. Víte někdo, jak na to?
Motorola Defy Mini, Android 2.3.6
LG L90, Android 4.4.2
Igo Primo 9.6.7.235654 + fmilan & amatér skin + Liška voice
Uživatelský avatar
JimmyS
 
Příspěvky: 49
Registrován: 12 zář 2012 19:14
Bydliště: Ostrava / Olomouc

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod citroen v 07 říj 2012 15:50

Zdravím
V Nastavení/Zvuk a varování/Délka vět/Zadat Dlouhé
Pak hlásí vícekrát
citroen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2009 21:39
Bydliště: Horšovský Týn

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 07 říj 2012 17:10

Hlas Liška, nebyl nikdy určen pro iGO8, natož pro PRIMO 2. Nastavení, které uvádí citroen funguje pro hlasy .lua., ne .csv.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod JimmyS v 07 říj 2012 17:15

Délku vět mám zašedlou, TTS nepoužívám. Mám toho Lišku od Mike Reloaded...
Motorola Defy Mini, Android 2.3.6
LG L90, Android 4.4.2
Igo Primo 9.6.7.235654 + fmilan & amatér skin + Liška voice
Uživatelský avatar
JimmyS
 
Příspěvky: 49
Registrován: 12 zář 2012 19:14
Bydliště: Ostrava / Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 36 návštevníků

cron