Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Samsung Galaxy Ace

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Samsung Galaxy Ace

Příspěvekod davidzkrhova v 27 dub 2011 15:25

Dobrý den. chtěl bych poprosit o radu a případné odkazy, jakou verzi si mám nainstalovat na android Samsung Galaxy Ace. a nějaký stručný postup.
rozlišení displeje je 320x480
děkuji
davidzkrhova
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2011 15:21

Re: Samsung Galaxy Ace

Příspěvekod tomasii v 27 dub 2011 16:32

Na Android musíš nainstalovat navigační program pro Android. Jestli již existuje iGO pro Android nevím. Existuje ale Navigon, SmartMaps a další aplikace pro Android, popř. lze stáhnout i on-line mapy a udělat z nich off-line mapy (např. pomocí aplikace Locus). Navigon i SmartMaps lze koupit (Smartmaps i jako turistické a cykloturistické různého rozlišení a i s akustickým naváděním, radary, atd.). Možností je dost (ověřeno na Samsung Galaxy 3).
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Samsung Galaxy Ace

Příspěvekod Jasper v 27 dub 2011 16:42

Pro Android v tomto rozlišení existuje iGO My Way což je v podstatě původní Amigo ;) Pro odkazy musíš použít jedině strýčka Googla ale asi to nebude jednoduché protože ty odkazy jsou v naprosté většině případů "mrtvé". :(
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Samsung Galaxy Ace

Příspěvekod Prcek v 29 dub 2011 09:46

Pár se jich ještě najít dá. Nedávno jsem hledal pro SE X10 mini. ;) A s pomocí kamádů našel ;) záleží na rozlišení.
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy TAB

Příspěvekod tecka v 28 kvě 2011 09:53

nazdo,
takze ani zmienky o iGO pre Galaxy TAB 1000x600? :(

rozbehal to niekto?
tecka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2010 18:46

Re: Samsung Galaxy TAB

Příspěvekod Sadyx v 28 kvě 2011 18:01

Ahoj,

Samsung GT má rozlišení 1024x600.....
Rozběhal/našel jsem jen 800x400 verzi a nic moc, oproti Navigonu nebo Sygic.
Tahle verze oproti Windows je utopie na svém WM zařízení používám iGO a je to super, na SGT mě to moc nenadchlo, ale to bude tím rozlišením...

Na fernetu jsem našel odkazy na skiny pro SGT, ale nebyl jsem je schopen stáhnout...

Budu zkoušet dál...

tecka píše:nazdo,
takze ani zmienky o iGO pre Galaxy TAB 1000x600? :(

rozbehal to niekto?
Sadyx
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2010 21:50


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků