Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Android

Příspěvekod Jarouš v 04 kvě 2012 03:45

To bude stát více, než slušný notebook.Částka 20 000,- určitě nebude o moc vzdálená realitě.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Android

Příspěvekod Jasper v 04 kvě 2012 04:57

Ten Samsung má lepší baterku a slot na kartu a HTC zase o něco rychlejší procesor. U Samsungu jsem nenašel údaje o grafickém čipu v HTC je 12 ti jádrová GeForce. Ostatní je srovnatelné.

A Jardo 20.000 stojí předražený jabko.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Android

Příspěvekod xroman v 04 kvě 2012 07:01

Pro srovnání cen - na Alze je Samsung Galaxy SIII již teď (začne se prodávat 4.6.) za 16799 Kč s DPH, HTC One X za 15359 Kč s DPH. Oba jsou špička, těžko se vybírá :D :D :D .
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Android

Příspěvekod Jasper v 04 kvě 2012 07:07

Ještě jsm se s Romanem shodli že HTC má o něco lepší display. Tady je trochu podrobnější popis:
Kód: Vybrat vše
http://mobil.idnes.cz/samsung-galaxy-s-iii-predstaven-dnq-/mob_samsung.aspx?c=A120503_213001_mob_samsung_vok
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Android

Příspěvekod Tomáš Kubec v 04 kvě 2012 07:32

Papírově lepší displej má sice HTC, ale na pohled je to lepší u Samsungu. Byl jsem včera v Londýně na tiskovce, tak to mohu posoudit (měl jsem sebou na srovnání One X). U HTC by mi také hodně vadila nevyměnitelná baterka bez servisu.

Jinak prodejní cena bude určitě nižší, Alza to má vždy napálené a u One X je nižší jelikož se už prodává. Deset roků jsem používal HTC, ale poslední dva roky Samsung a jsem spokojenej. HTC poslední dobou nějak nemusím. One X ne dobrej stroj, ale nějak raději Samsunga.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Android

Příspěvekod Jasper v 04 kvě 2012 08:11

Tak to se tě hned na něco zeptám. Mě na Galaxy strašně vadila jedna věc. Když jsem ho vzal do ruky měl jsem pocit že nic nedržím. V porovnání s HTC se mi zdálo že držím v ruce plastovou hračku. HTC mi prostě subjektivně přišlo bytelnější. Kolega si teď koupil HTC Sensation a zase je to "kus železa". Jak je to tedy s tím novým Samsungem :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Android

Příspěvekod Tomáš Kubec v 04 kvě 2012 08:38

To máš trochu pravdu, hlavně ta váha. Mě ale osobně více na omak vyhovuje ten plast Samsungu než chladný kov HTC. Dále jsou náhradní díly na Samsung tak za polovici než má HTC.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Android

Příspěvekod amatér v 04 kvě 2012 09:02

Já si počkám. Adam před nějakou dobou zmiňoval, že Navon plánuje pro PRIMO nějaké nové tablety.
Nejsem zastáncem multifunkčnosti, nechci navigací telefonovat, nebo nechat se navigovat pomocí telefonu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Android

Příspěvekod Jasper v 04 kvě 2012 09:26

Matně si vzpomínám že jsem to samé kdysi taky tvrdil. ;) :oops: A dnes bych neměnil. Vyhovuje mi že nosím jen jedno zařízení. :P
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Android

Příspěvekod SvoDa v 04 kvě 2012 10:31

Já bych také raději používal "vše v jednom", ale pro navigování přeci jen preferuji větší display, alespoň 4,3" a časem jistě nebude stačit ani ten a tudíž preferuji sólo telefon a sólo navigaci, která navíc umí i něco jiného, ale telefonovat nemusí.
Takže do onoho tabletu bych určitě investoval raději než do telefonu, jenže dodnes inzerovaná stránka navontablet.cz neexistuje, ale existuje
Kód: Vybrat vše
http://www.navongps.com/products/navon-t810-tablet-pc.html
http://www.notebookzone.hu/mid.php?l=NAVON+T810+Tablet+%284GB%29&mid=1&lkod=147&skod=7380
cena v přepočtu cca 6000 Kč, ale nevím, jestli je v tom GPS modul, natož Primo 2, nebo 1.2 nebo 1.1., či jeli tam vůbec nějaký navi SW, jelikož ve specifikacích jsem to nenašel a přitom je to dost zásadní funkce, není ani na screenech
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron