Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 23 bře 2017 19:18

Opět jsem zadal dotaz na mapy, odpověď jsem čekal je stejná od srpna 2016. Ale co mě dojalo je odpověď na otázku, proč si nikde nemohu zakoupit licenci pro funkci navigování na obrázek, proč si nemohu zakoupit licenci pro on-line zobrazení počasí, proč si nemohu zakoupit licenci pro on-line parkování.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

First of all, thank you for your interest in our products!

My name is Richard and I will handle your issue from now on.
We are already working on newer maps for iGO Navigation which will shortly be released.

I would kindly ask you to open iGO Navigation, go to Settings > Online Services and enable the online services you would like to use. Please note that you need to have constant internet connection to use these features.

If you have further questions, do not hesitate to contact us!


No, na další dotazy už nemám sílu, pokud se toho chce někdo ujmout ...
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 23 bře 2017 19:26

To si člověk musí myslet, že si dělají prdel a že se za monitorem chechtají. Tady jsou 2 varianty řešení. Buď čekat nebo bouchnout do stolu a žádat vrácení peněz. Já měl takhle Garmin Víago, když jsem pátral, proč je nějak dlouho mrtvo v aktualizacích, tak jsem se od spřízněné duše v Garminu dozvěděl, že to byla hurá akce nějakých maníků od Garminu v Německu, že jim to zatrhli a že už to support mít nebude. Tak jsem sice musel na každou část aplikace musel googlu vypsat extra formulář, ale všechna čest google to vše vrátil - asi po roce a půl od instalace, jednalo se asi o 1200 Kč
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomasii v 23 bře 2017 23:13

A pak se výrobci diví, že si spousta lidí raději stáhne z netu nějakou cracknutou verzi...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oltcit v 24 bře 2017 00:43

@amater: aspoň vieš, prečo sa chlapci z 4pda čudovali, že máš platenú verziu.. :lol: nj, som na tom rovnako, dotyčný Richard sa venoval aj mne, výsledok rovnaký. Ešte chvíľku počkám a potom im to otrepem o hlavu. Tie mapy sú fakt tragédia. Keby sa nejak podarilo rozchodit online vyhľadávanie na tomto Israeli, čo momentálne používam, tak mi nič nechýba. Počasie mi ide(super vec) online parkovanie nepotrebujem a to online vyhľadávanie až taká výhra nieje, ale navigovanie na obrázok je dolezite(už si robím databázu miest na letnú dovolenku(tipnuty obrázok z Google Eart ma v sebe geotag , takže super. Ono aj tak dôjde na moje slová, chlapci z zhrabnu prachy a na nejaké aktualizácie máp sa vykaslu(to by si totiž ubrali z koláča)
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: iGO Navigation

Příspěvekod neuromancer v 24 bře 2017 09:25

Ahoj všem ...

Někteří tady "brečeli", kvůlivá mapám. Včera jsem jel po ČR - kvůli nějaké práci a začala mi padat navigace. Používám NextGen. Právě
z tohoto důvodu jsem řešil, kterou další navigaci mít nainstalovánu, aby neměl problém. Hodně jsem testoval a jako druhou záložní -
tedy pokud potřebujete mít 100 % jistotu - Doporučuji OsmAnd+ // Mapy aktuální - aktualizují téměř každý měsíc ... Hlas je tam také.
Hlas sice hlásí občas nesmyslné formulace, ale spolehlivě vás dovede až na místo.

Hezký den všem ...
amatér píše:Kolikrát budu muset opakovat, že vlákno se nepřejmenovává. Odpovím sám. Už ani jednou !!! Pokud se to bude opakovat, následuje měsíční BAN.
neuromancer
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 led 2017 22:25

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 24 bře 2017 10:07

1) Toto vlákno je o placené verzi z google play, rád bych aby to tak zůstalo. Pro obecné, subjektivní úvahy o tom, která navigace je lepší, slouží jiná vlákna a je jich tu dost!
2) Nikdy se mi nestalo, že by tato placená! verze padla.
3) Drž se tématu a poznatky v tomto vlákně směřuj výhradně k placené verzi iGO NextGen.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Mirus v 24 bře 2017 20:36

amater píše:EDIT:
Nemá někdo, náhodou iPhone s NextGenem, a mohl by poskytnout soubor iphone_pictures.zip?

Pokud by Ti stačil soubor iphone_pictures.zip z avicsync_ios__1.2.1 :nevim: , tak tady je :
iphone_pictures.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 24 bře 2017 20:55

Vřelé díky, a hluboké koření. :bravo:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Mirus v 25 bře 2017 07:57

Zkoušel jsem ten soubor zízkat i z novějších verzí (2.4.6 , 2.5.6) , ale v nich je v UX pouze pár utilit :
Verze 1.2.1
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Verze 1.2.1.PNG
Verze 2.5.6
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Verze 2.5.6.PNG
Tak jestli to nacpali do data.zip , který má v 2.5.6ce cca 130 MB :nevim: .
Ještě malá otázečka - udělal jsem vše dle tohoto příspěvku. Možnost "Obrázek" se mi sice objeví , ale neaktivní . V igo Israel z 26.1.17 (jak píše oltcit) je vše funkční . Stejné umístění obrázků , pojmenování složky i zápis v sys a nic :sad: .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Mirus dne 25 bře 2017 12:56, celkově upraveno 2
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oltcit v 25 bře 2017 10:42

a kde máš umiestnené tie obrázky?
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků