Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 20 led 2017 15:28

Eliminovat úplně se to dá odstraněním právě utility gpsandmore_generic.zip. Nebo si můžeš pohrát se zápisem v gpsandmore_generic.lua
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

st_SoundSetting.separator = {[3] = m_i18n("")}
sc_PlannedRoute = function()
-- Overwrote pending register. (Assignments::assign)
-- Overwrote pending register. (Assignments::assign)
MODEL.screen.msgbox.create_from({line = {}, button = {m_i18n("A planned route is in the memory on the map! Do you want to delete the route?"), {sc_back_to_cockpit, m_i18n("Keep Route"), "", "ico_cancel.svg"}}, timeout = 9000, default = 1})
end
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod oblaki v 20 led 2017 17:32

Ďakujem veľmi pekne, odstránil som všetky utility gpsandmore, a takto som si predstavoval aby to vypadalo. Idem povyhadzovať všetky utility, o ktorých neviem čo znamenajú, ešte raz ďakujem.
oblaki
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 led 2014 16:40

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 20 led 2017 18:24

To bych nedělal, přesto že třeba nevíš k čemu jsou, mohou být nezbytné.
Pokud by ti po odstranění ux utility gpsandmore_generic.zip scházela nabídka plánováni na mapě, můžeš si stáhnout utilitu am_Find_on_Map.zip z tohoto postu: viewtopic.php?f=92&t=3323&p=106171#p106171
Jedna rada na závěr. Pokud máte někdo nutkání stále dokola měnit buildy, ať k tomu máte jakýkoli důvod, ve většině tím nic nezískáte. Pokud je to důvod pádný, stačí jen provést novou instalaci, data.zip, složku ux, a vše ostatní můžete ponechat průvodní, včetně save.
Případné, potřebné ux utility se dají doplnit!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod JaDakota v 22 led 2017 11:21

Ahoj.
používám Gift se skinem pongo a při rozdělené navigaci se špatně zobrazují náhledy křižovatek.Dpi na hodnotu ani auto nepomáhá.
Jde mi převážně o velké zobrazení naváděcích šipek (oči už nejsou co bývaly)
Jdou tedy nějak zvětšit naváděcí šipky,bez rozdělené pohledu?nebo budu muset vyhodit soubory fjw z mapy aby tam nebylo šedé okno,nebo na šířku neůplná křižovatka.

Dík za radu

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek


[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 22 led 2017 11:55

Pokud odstraníš soubory *.fjw, budou se ti v těch výřezech zobrazovat klasické náhledy (pokud ano, nevím jak), nebo bude v landscape stejné nic, jako v portrait.
Je to jen teorie, nepoužívám skiny.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod JaDakota v 22 led 2017 13:06

Bez fjw to ukazuje cestu a dopravní cedule,takže taky ok.
Dík za navedení :search: náhled se při rozdělené obrazovce dá měnit v junctionview- ui_nextgen-common-ui-landscape a portraid
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek

Teď jenom vychytat ty procenta :cti:
Doladím a spokojenost
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
HOTOVO
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod lapal v 26 led 2017 11:36

Zdravím, nevíte někdo, jestli se dá v iGO Nextgen nějak vyzvětšovat mapa? Mám to na 10.1" tabletu a rád bych měl zoom ještě větší, než jaké jsou tam možné hodnoty. Není na to nějaká utilitka nebo tak něco? V mobilu mám iGO Primo 2.4 a mám to tam "pěkně tak akorát vyzoomované".
A pak ještě mi navigace nečte všechny dopravní značky, některé ano, ale zrovna u těch nejčetnějších to udělá jen ding!. Mám tam VocalizerEX a hlas TTS Zuzana.
Předem díky za rady. L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 26 led 2017 13:26

lapal píše:Zdravím, nevíte někdo, jestli se dá v iGO Nextgen nějak vyzvětšovat mapa? Mám to na 10.1" tabletu a rád bych měl zoom ještě větší, než jaké jsou tam možné hodnoty. Není na to nějaká utilitka nebo tak něco?

Je zde:
tracks4africa_plugin.zip

lapal píše:A pak ještě mi navigace nečte všechny dopravní značky, některé ano, ale zrovna u těch nejčetnějších to udělá jen ding!. Mám tam VocalizerEX a hlas TTS Zuzana.

Je potřeba použít novější voice, třeba zde: viewtopic.php?f=92&t=3323&start=20#p105749
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod lapal v 26 led 2017 14:42

nečte všechny dopravní značky:
Díky za rady. Dal jsem nový hlas a stejně to většinu značek neříká. Zkoušel jsem jít i do Nastavení skinu/Varování/Dopravní značky/Test varování TTS a po kliknutí na každou značku některé říká a některé vůbec ani ťuk, žádný zvuk. Vypadá to, jakoby nefungovalo jakési propojení toho obrázku se zvukovým pokynem, jakoby cesta ke značce byla špatně nastavená. Je to možné??? Případně dá se to někde srovnat?
Ty obrázky značek si iGO bere z global_cfg? Nebo ne?

tracks4africa_plugin.zip:
Nevím, jestli se ta utilita nemá někde aktivovat nebo donastavit, ale žádná změna. Na mapě jsou v horním pravém rohu ikony lupy + a - , což bylo už předtím, a zas nějak moc to nezvětšuje. Je možné mapu ještě více vyzoomovat? Nebo někde nastavit tu utilitu, aby měla větší záběr?

Jo a mám verzi "iGO Gift 9.18.27.681657", což je vlastně v základu Nextgen israel, ani nevím, proč je tam to Gift.
Díky moc L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 27 led 2017 09:50

lapal píše:Jo a mám verzi "iGO Gift 9.18.27.681657", což je vlastně v základu Nextgen israel, ani nevím, proč je tam to Gift.

Protože je to z edice Gift pro zařízení iPhone a iPad.
Kód: Vybrat vše
https://itunes.apple.com/cz/app/israel-igo-primo-nextgen-gift/id434826091?l=cs&mt=8

Větší problém je, že jsi někde, něco stáhl (předpokládám i s "perfektním" balíkem utilit ux), není ti jasné, co kde nastavit a jak to vlastně funguje. Doporučil bych dotaz přímo tam, kde jsi tento zázrak stáhl.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron