Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod atnaf v 08 bře 2016 12:56

Tak to nejde.
atnaf
 
Příspěvky: 30
Registrován: 15 čer 2013 22:33

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod SvoDa v 08 bře 2016 13:46

Když jsou tlačítka schovaná a vidíš tlačítko jen jedno, vypadá to takto
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-03-08-13-32-25.png
, dlouhým stiskem na něm se rvyvolá hlavní menu nastavení skinu, tzn.systėm;kabina;varování.

Krátkým klikem to tlačítko změní vzhled i funkci a rozbalí i ostatní tlačítka a vypadá to takto
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-03-08-13-32-32.png
Dlouhým stiskem na to rohové tlačítko měníš náhled na mapu (Daleký/střední/nízký pohled) což indikují ty tři puntíky, přičemž jeden je oranžový.

Jinak je to vše možno navolit standartně v menu - navigační mapa - nastavení (zobrazení) mapy - úhel pohledu.

Pokud tedy nemáš na mysli automatický přehled, kdy vyjedeš z města na dálnici a mapa se ti oddálí a vidíš kilometry daleko - to je zas tzv. automatický přehled a ten se mění v menu - navigační mapa - automatický přehled(náhled).

P.S.: dále zde nehodlám vysvětlovat jednotlivé funkce a možnosti pongo skinu nebo ani standarních nastavení známých už od dob Primo. Každý se s tím musí umět seznámit, když to chce používat, nebo si někde sehnat popis skinu, či manuál.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mio-Treo.info v 08 bře 2016 15:35

paradise11 píše:Nehodil by jste sem prosím někdo český TTS hlas který používáte pro engine Acapela, nejlépe již upravený pro skin Pongo? Díky...


Přečti si ještě jednou záhlaví fóra:

...V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software...


Český hlas (Eliška) si budeš muset zakoupit přes aplikaci Acapela TTS Voices...
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod paradise11 v 08 bře 2016 15:41

Ale já už mám dávno zakoupeno, nejde mi o engine, ale o hlas do Avicsyncu se skinem Pongo... ;-)
Uživatelský avatar
paradise11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2008 06:05

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 08 bře 2016 16:19

Tady jsi hledal?

viewforum.php?f=98
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod paradise11 v 08 bře 2016 19:21

Hledal, používám již dlouho s Primem. Šlo mi spíš o nějakou novější verzi "vyladěnou" pro Avicsync s Pongem (pokud existuje).
Jinak děkuji za tvé rady které hojně využívám a vůbec za celou Tvou práci kolem této skvělé navigace.

Edit: Tak koukám, že tam právě přibyla verze 1.9, jdu to nahodit... :bravo:
Uživatelský avatar
paradise11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2008 06:05

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod atnaf v 08 bře 2016 22:24

SvoDa píše:Když jsou tlačítka schovaná a vidíš tlačítko jen jedno, vypadá to takto
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-03-08-13-32-25.png
, dlouhým stiskem na něm se rvyvolá hlavní menu nastavení skinu, tzn.systėm;kabina;varování.

Krátkým klikem to tlačítko změní vzhled i funkci a rozbalí i ostatní tlačítka a vypadá to takto
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-03-08-13-32-32.png
Dlouhým stiskem na to rohové tlačítko měníš náhled na mapu (Daleký/střední/nízký pohled) což indikují ty tři puntíky, přičemž jeden je oranžový.

Jinak je to vše možno navolit standartně v menu - navigační mapa - nastavení (zobrazení) mapy - úhel pohledu.

Pokud tedy nemáš na mysli automatický přehled, kdy vyjedeš z města na dálnici a mapa se ti oddálí a vidíš kilometry daleko - to je zas tzv. automatický přehled a ten se mění v menu - navigační mapa - automatický přehled(náhled).

P.S.: dále zde nehodlám vysvětlovat jednotlivé funkce a možnosti pongo skinu nebo ani standarních nastavení známých už od dob Primo. Každý se s tím musí umět seznámit, když to chce používat, nebo si někde sehnat popis skinu, či manuál.


To základní nastavení znám a mám nastaveno =úhel nízký a náklon min.= Zkoušel jsem UX_ Tilt The Map.zip To ale pouze mění trochu víc základní nastavení.
Co třeba změna zápisem do sys.txt ? To já ale nevím jaký parametr.V IGO 8 a IGO 9 to šlo.

Tak jsem nato přišel! Pro NextGen je ten zápis sys.txt takto:
[rawdisplay]
dpi=240
amater píše:Parametr dpi=xxx ,není pro NextGen, ale upravuje pouze zobrazení, na konkrétním displeji !!!
Utilita Tilt_the_map je pro defaultní skin.
Naposledy upravil atnaf dne 09 bře 2016 00:18, celkově upraveno 1
atnaf
 
Příspěvky: 30
Registrován: 15 čer 2013 22:33

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod tomasii v 08 bře 2016 22:42

Nějak tam máš špatně vložené ty obrázky, že se nezobrazují... :sad:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod agent007 v 09 bře 2016 14:10

[rawdisplay]
dpi=240
Tak jsem to zkontroloval a místo toho čísla mám "auto" , co jsi tam měl před tím?
agent007
 
Příspěvky: 232
Registrován: 25 úno 2010 10:16

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod atnaf v 09 bře 2016 19:34

Nic,ten zápis jsem dopsal.
Ashampoo_Snap_2016.03.09_19h57m22s_001_.png

amatér píše:Přestaň neustále používat citace předchozího příspěvku !!!
atnaf
 
Příspěvky: 30
Registrován: 15 čer 2013 22:33

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků