Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod SvoDa v 19 zář 2012 19:08

Jestli tam zůstala jen Zuzka a hodilo to onu chybovou hlášku, pak je chyba v onom Zuzana....zip.
Zkus jej stáhnout znovu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod MachiSSS v 19 zář 2012 19:09

to amater: o tom nevím. Pouze jsem stáhl ten soubor a nahrál do složky voice. Myslem jsem si ale, že v tom bude víc než jen stáhnout ten hlas a nahrát jej:-)
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod SvoDa v 19 zář 2012 19:11

nene, samotný hlas.zip nestačí. Ostatní vč. popisů najdeš zde viewtopic.php?f=91&t=1508&start=0
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod MachiSSS v 19 zář 2012 19:42

tts_nua_v5 + správný soubor VAUTOV5.DLL

já si s tím nevím rady :-( Kde ty dvasoubory najdu ke stažení? Nikde je nevidím....
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod SvoDa v 19 zář 2012 19:45

rozklikl jsi si ten odkaz a přečetl ten návod až po Zde je vše co budete potřebovat :?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod amatér v 19 zář 2012 19:46

Přečti si celý příspěvek >>>zde<<<:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod MachiSSS v 20 zář 2012 07:39

Tak Zuzka už mi kecá do řízení :-) Že se mi nedařilo, byla moje nepozornost v jednom příspěvku.

Pánové smekám před vámi, jste borci ;-)
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod MachiSSS v 20 zář 2012 08:04

Ještě mě ale trápí hlášení směru jízdy. Vždy mi nahlásí směru před 50m. Když někde letím 90km/h, tak 50m před odbočením se mi zdá být pozdě. Jde to nějak nastavit, aby mi to hlásila dřív? Vím že se to tady někde na foru řešilo, při hledání se mi pár příspěvků zobrazilo, ale z žádného jsem nevyčetl, jak na to :-(
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod Luke v 20 zář 2012 08:20

MachiSSS>
Ty se snad řítíš do zatáčky 90kou? ;-)
Když chceš odbočovat, tak určitě včas zpomalíš, ne? ;-)

Jinak přátelská rada: Když píšeš další příspěvek, tak zkus ho napsat do toho předchozího, že klikneš na ICOnku Editace nebo tak nějak.
Pak je tu zbytečně moc příspěvků a mnoho lidí to odradí od hledání čehokoli, co je zajímá, a radši napíší další příspěvek, kde se zeptají na onen problém. :-(

Jinak Zuzka také byla jediná holka, kterou jsem často vozil v autě a měl si aspon s kým popovídat, byt ne vždy mi odpovídala správně ... :-D
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: hlas Zuzana pro Primo 2 - All In One - WinCE

Příspěvekod MachiSSS v 20 zář 2012 08:51

To Luke: no dobrá přiteli, poučil jsi mě, příště se polepším :-)
Jinak nejde tak ani o zatáčku, do které se řítím 90km/h jako když jedu po rovině 90km/h a na té rovině je odbočka doprava. A tady mě Zuzka upozorní 50m předem, že mám odbočit. Tak se ptám, co udělat proto, aby mě upozornila dřív. Např v IGO8 mě to hlásilo za 800m budete odbočovat, za 300m budete odbočovat a odbočte vpravo. Tak nějak bych si to představoval i tady na PRIMO 2.
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků