@ brosl - (přízvuk)
Proto taky čekám na voviho, zda to půjde nějak doladit. Se soubory .ph je to divné, mně fungují TA 2008.07, NQ 2008.Q2, TA 2007.10 i NQ 2009.Q2, prostě všechny, které jsem dával do prvního příspěvku.
(název ulice)
V mapách jsou příkazy destname a streetname, což je problém, v mapách TA jsou tyto příkazy vždy podle toho zda se jedná o silnici v obci, nebo mimo obec, jenže v mapách NQ jsou i v obcích oba typy příkazů, proto jsou tam hlášky jak "pokračujte po silnici Gottwaldova", tak třeba "pokračujte po silnici patnáct", ale i "pokračujte do ulice Gottwaldova"
@ Miroš
Je to čtený text, no a když je tam : "Ztráta signálu GPS.", tak si to holt převede po svém
,nicméně zkusil jsem to opravit, jenže nemám jak to vyzkoušet, o žádném místě bez signálu v okolí nevím
@ fmilan
ukecané je to opravdu hodně, důvod je takový, že chci vědět, kde co je, až to bude vychytané a překonáme porodní bolesti, některé hlášky mohou být potlačeny. Ten
růjezdní bod, byla moje chyba
- už jsem to opravil.
@ all
Zakomponoval jsem nějaké drobné opravy, a přidal do hlasu oznamování sjezdů na dálnicích, to tam zatím chybělo:
Opravený hlas jsem přidal do
prvního příspěvku. Takže pánové pište, za každý poznatek jsem vděčný.