Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 04 led 2012 23:57

Do prvního postu jsem přidal opravu hlasu Zuzana, pro PRIMO 2. Jedná se vlastně o vrácení původní volby v nastavení PRIMO 2, tato možnost u PRIMO 1.2 nebyla, a já tenkrát po vzoru fitora upravil hlas tak, aby příští manévr hlásil stále. Po provedené úpravě máte v PRIMO 2 možnost volby nastavení, zda tuto hlášku chcete, nebo nechcete.
obr_18.jpg
obr_19.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 05 led 2012 06:46

Nevím co je jinak, ale i v6.1 mi umožňovala tuto nabídku vypínat a zapínat (jen jsem nezkoušel jestli vůbec (a vlastně jak ?) se to vypnutí "projeví" při navigování)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 05 led 2012 09:13

SvoDa píše:Nevím co je jinak, ale i v6.1 mi umožňovala tuto nabídku vypínat a zapínat

Asi mi to nebudeš věřit, ale já tu možnost měl také. Jenže já nepsal o tom, že oprava umožní nabídku zapínat a vypínat, ale o tom že:
amatér píše: Po provedené úpravě máte v PRIMO 2 možnost volby nastavení, zda tuto hlášku chcete, nebo nechcete.

Asi jsem měl napsal: ... hlášku chcete, nebo nechcete slyšet.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 05 led 2012 09:24

já to taky tak myslel a pochopil, proto jsem psal, že to fajfkovat sice šlo, jen neposoudím, jestli se to v hlášení projevovalo ;)

Jen jsem tě chtěl poprosit, kdybys mohl přiblížit, čeho přesně se ta hláška týká = hláška (po absolvování nějakého manévru), že příští manévr je třeba až za 15 km ?.
Když to s v6.2 vypnu, hlásí to tento manévr až nějakou "blízkou" vzdálenost před ním (např. za 800m odbočte ?.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 05 led 2012 09:36

Jak by řekl hrabě Kocharovsky : "Ano, vyřizeno."

Jedná se o hlášky: "Jeďte ...... kilometrů." / Po ..... kilometrech/kilometru pokračujte ....
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod bio v 05 led 2012 22:42

rád bych se na něco zeptal (je mi to až trapné)nevím jak poznám ,že moje navigace podporuje hlas TTS :oops: :oops:
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 05 led 2012 22:50

Nejde o navigaci, ale o navigační sw. Pokud máš PRIMO, podívej se do prvního postu. Pro iGO8 český ani slovenský TTS není.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod tomasii v 05 led 2012 23:57

Na doplnění: tvoje navi musí mít taky W-CE 5.0+, což je podmínka nutná.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 08 led 2012 13:36

Jak jsem již anoncoval u hlasu Laura,
amatér píše:Jen tak mimochodem, už se zase peru s němčinou, a pokud to vyjde ...., tak hlas Laura, ale i Zuzana bude o něčem jiném :)

malá ukázka z připravované inovace hlasu Zuzana

Nastavení:
- Délka vět - Dlouhá
note_00001.rar

- Délka vět - Stručné
note_00003.rar

- Délka vět - Minimální
note_00004.rar


Všechny záznamy mají délku cca 1 minuta. Zapínal a vypínal jsem na stejném místě. Pro porovnání musíte každý záznam poslechnout až do konce.
V této souvislosti, překlad Délka vět mi připadá nešťastný, asi by mělo být Vzdálenost pro upozornění (Dlouhá, Střední, Minimální). No, poslechněte a dejte vědět své názory.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Zuzana pro PRIMO

Příspěvekod kasy v 08 led 2012 14:43

Možná by tam mohlo být: Způsob navigování - podrobně, normal, stručně. A šlo by nějak zařídit, aby Zuzka tu pauzu po "potom" měla předtím? Vypadá to dost nepřirozeně. Jinak se tomu asi nedá nic vytknout. :) :)
Naposledy upravil kasy dne 08 led 2012 16:09, celkově upraveno 1
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník