Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 09 bře 2012 14:57

Tak jsme si pokecali o mapách (zítra to tu promažu), ale já bych zde položil jednu otázku. Je mezi námi někdo, kdo by věděl jak, nebo čím (že existují nástroje typu hex editor a pod. vím) na soubory .dat z tts_nua_v5?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod Cinda v 09 bře 2012 16:41

Mohu trochu fantazírovat?
Reaguji na určité nářky, že přizpůsobováním hlasu jiným mapám, než NQ se hlas doslova nakope. Jaký je problém udělat oddělené hlasy pro mapy NQ, druhý pro CEDA a třetí pro TT? Když už bych si mapchangerem přepnul mapy, tak si také přepnu hlas. @Amater: To mě sepseš! Už to slyším. Třikrát více práce a podobně... Podle ohlasů v tomto foru, by tě ale soukmenovci nosili na rukách. A to za tu práci stojí :D Doteď úkoluji pouze manželku, a teď dokonce TEBE.
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 09 bře 2012 16:57

Mirku, už jsem se o tom "nádraží Čd" bavili, Zuzka zde hlásí "nádraží dé" (vynechává "č").
obr_85.jpg

Zkoušel jsem do config_transform_tables.lua
Kód: Vybrat vše
   {1,L"Čd",L"čé dé"},
   {1,L"Čd",L"čd"},
   {1,L"Čd",L"č d"},
nic nezabralo :oops:
amater píše:Pro jiné mapy než NQ a hlas 6.3.x.xxxxxx, to opravdu nezabere.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil SvoDa dne 09 bře 2012 18:28, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod Miroš v 09 bře 2012 16:59

Chudák amatér. :lol:
Cinda píše: Doteď úkoluji pouze manželku,

To si jenom myslíš. Chlap je sice hlavou rodiny, ale ženská je krkem, který tou hlavou otáčí. ;)
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod lapal v 09 bře 2012 17:30

Obrázek
Vím, že to sem tak úplně nepatří, sorry, "amatér" to tady zítra promázne tak ještě využiju, co je to za skin na tom obrázku od "SvoDa", je to Dimka? Vždycky jsem viděl jen jeho přeplácanou podobu a tahle strohá je fajn. L.

SvoDa píše:to je jen trošku osekaný a překopaný Gurjon, ale to sem opravdu nepatří
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 10 bře 2012 09:34

Cinda píše: To mě sepseš! Už to slyším. Třikrát více práce a podobně...

Nesepsu, ale to tučně vyznačené platí.
Jen na hlase pro mapy NQ jsme s Dráčkem vychytávali různé nedostatky od prosince 2011. První verzi jsme pustili začátkem února a jak je vidět i zde je spousta nedodělků.

Největší problém je opravdu v tom, že to co funguje pro jedny mapy, nefunguje pro druhé. Jak jsem psal, s Dráčkem už jsme nějaký postup pro mapy TT konzultovali, to ale nebude hotové dnes ani zítra. V současné době mám k dispozici čtyři rozdílné enginy, každý umí něco jiného.

Opravím v mapách TT jeden problém, a vynoří se jiný, třeba čísla silnic. Silnici číslo 240 to čte jako silnici číslo dva čtyřicet, silnici šestsetosm jako šest ó osm.

SvoDa píše:Mirku, už jsem se o tom "nádraží Čd" bavili, Zuzka zde hlásí "nádraží dé" (vynechává "č").

Možná, ale to nejsou mapy NQ. Použij hlas 6.2.x

==========================================================================================================
Stávající nový hlas je možné uzpůsobit pro mapy TT, ale Zuzana nebude správně číst časový údaj o dojezdu do cíle. Chcete to?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 10 bře 2012 09:54

amatér píše:
SvoDa píše:Mirku, už jsem se o tom "nádraží Čd" bavili, Zuzka zde hlásí "nádraží dé" (vynechává "č").
Možná, ale to nejsou mapy NQ. Použij hlas 6.2.x
mapy NQ to jsou (nové), s hlasem 6.2. je to v pořádku, ale myslel jsem si, žes do 6.3., ikdyž má jinou koncepci, byly naklopeny opravy, co byly v 6.2 :? )
Naposledy upravil SvoDa dne 10 bře 2012 10:51, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod Mirus v 10 bře 2012 10:35

amatér píše :...Zuzana nebude správně číst časový údaj o dojezdu do cíle. Chcete to?

Za sebe říkám : proč ne ? S tím , že by šel hlas měnit spolu s mapou , poi atd. MapChangerem .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 10 bře 2012 12:11

@ SvoDa
Pokud jsou to mapy NQ, potřebuji nějaký začátek a konec trasy, abych to mohl odzkoušet.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: nový hlas Zuzana pro PRIMO 2

Příspěvekod fmilan v 10 bře 2012 12:38

Mirus píše:Za sebe říkám : proč ne ? S tím , že by šel hlas měnit spolu s mapou , poi atd. MapChangerem .

Proč ne? Stačí vytvořit adresáře voice, voice_tt, voice_ot s příslušnými hlasy a v Utility vyměnit dva soubory ;)

utility.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků