Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zakaz konkretniho useku

zakaz konkretniho useku

Příspěvekod juramac v 11 srp 2009 15:00

Dobry den.
V minulosti jsem mel ve starem Mio 520 iGo navigaci, ve ktere bylo mozne v itinerari zakazat urcity usek silnice a iGo pak vypocitalo hned novou trasu.Priklad : pojedu na letiste, ale nechci jet pres Barandovsky most ani po Evropske, ktere jsou neustale ucpane a tak jsem si je "zakazal" a iGo me vedlo jinudy. Nebo je dlouhodobe uzavreny nejaky most, tak jsem si jej zakazal a iGo mne vedlo na jiny.... Zkratka jsem si v itinerari "zakazal" urcity usek a iGo mi nabidlo novou trasu jinudy. Je tato moznost i v iGo 8 ? Dekuji za odpoved.
juramac
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2009 14:53

Re: zakaz konkretniho useku

Příspěvekod mkb v 11 srp 2009 15:04

Klik na silnici kterou chceš zakázat -> kurzor -> pak tl. s obr. zákaz vjezdu.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: zakaz konkretniho useku

Příspěvekod SvoDa v 11 srp 2009 15:09

No jo, ale myslím, že to neumí každý skin. Ten defaultní určitě ne a tazatel je skoupý na slovo, co používá. :D
Taky lze až při jízdě kliknout na tlačítko "obchvat u pravého okraje a nastavit délku úseku, kterému se chceš vyhnout
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zakaz konkretniho useku

Příspěvekod mkb v 11 srp 2009 15:16

Je to pravda. Tazatel si bude muset najít skin, kde to funguje.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: zakaz konkretniho useku

Příspěvekod juramac v 11 srp 2009 20:05

iGo jsem pouzival pred lety, a tam bylo mozne v itinerari urcity konkretni usek silnice proste vypnout tlacitkem vpravo u teto silnice.
Ted sice pouzivam v iPhonu navigaci Navigon, jsem s ni spokojeny, ale ted jsem si objednal do auta nove radio , ktere ma v sobe iGo 8 , a tak se jen ptam, zda je to mozne. Prece jen je to uz par let, co jsem iGo pouzival.
To tlacitko "obchvat" s nastavenim vzdalenosti, ktere se chci vyhnout by to mohlo mozna resi, co ? Je v zakladni versi ? Zadne skiny a dalsi upravy delat nehodlam, takova hracicka zase nejsem. :)
juramac
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2009 14:53

Re: zakaz konkretniho useku

Příspěvekod Lakva v 11 srp 2009 22:01

Obchvat je i v základním skinu, ale funguje jen pro aktuální průjezd. Zablokování nevydrží. Pokročilé skiny jsou opravdu lepší volba...
Zkus pár dní a pak se třeba odhodláš :-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013


Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron