Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Turistické mapy

Re: Turistické mapy

Příspěvekod amatér v 19 črc 2009 16:17

Tady se opravdu těžko radí
PNA =(Personal Navigation Assistant) = jednoúčelový navigační systém.
PDA =(Personal Digital Assistant) = kapesní počítač.
Pro začátek bych zkusil přejmenovat složku OZI Exlorer na TourNavigator a OZI Explorer.exe na TourNavigator.exe, potom by se OZI mohl rozběhnout tlačítkem TourNavigator.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vaci_cz v 19 črc 2009 17:14

No PDA určitě nemam..mam prostě klasickou navigaci do automobilu..a vím, že tam funguje demo Tournavigatoru. Ale na netu jsem nemohl najít plnou verzi Tournavigatoru,tak jsem chtěl zkusit toho Oziho a jeho mapy. takže normálně v adresáři iGO8 vytvořim složku OZI Explorer??Nebo to prostě nainstaluju přímo na kartu SD ? Díky
vaci_cz
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2009 10:00

Re: Turistické mapy

Příspěvekod amatér v 19 črc 2009 20:54

Takhle jednoduché to rozhodně není, součástí sw TourNavigator je i unlock, demo verze se dá odzkoušet v:
- Magellan
- MIO C250, C520, C720
- DreimGO
- Navigon
- pak ještě pro PDA s OS WinMobile
Pokud to na tvém přístroji pracuje můžeš si z netu stáhnout tu demo verzi, předpokládám tedy pro DreimGO, a tu si můžeš aktivovat jejím zakoupením. Pokud bys chtěl používat OZI, také ho musíš zakoupit. Z tohoto hlediska mi připadá schůdnější ten TourNavigator,
nebo SmartMaps Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vaci_cz v 20 črc 2009 09:23

Včera v noci jsem na netu našel plnou verzi toho Smartmaps..takže to dnes předpokladam stahnu až dorazim z práce.Kam jej nainstaluju? To si na kartě vytvořim svuj adresář? Nebo do toho iGO8 co už tam je?To právě netušim kam se to instaluje...
Díky...vaci
vaci_cz
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2009 10:00

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vovi v 20 črc 2009 09:51

Po nocích hledáš verze, ale k výrobci nenakoukneš? Zkus na webu Smartmaps - Podpora - Návody - Instalace ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vaci_cz v 20 črc 2009 10:14

takto primitivní a jednoduchá věc mi vážně nenapadla :D sry ;) a díky :)

Jen jsem zvědav,zda stažená Smartmaps mi bude fachat :) jestli to nemaj nějak zvlášť ošetřený :)
vaci_cz
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2009 10:00

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vaci_cz v 21 črc 2009 19:19

Takže na konec jsem našel plnou verzi Oziho na netu a i mapy podrobný ČR celý...ale netušíte někdo pro mi to nejde spustit na navigaci?V PC v pohodě... díky Vaci 8-)
vaci_cz
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2009 10:00

Re: Turistické mapy

Příspěvekod SvoDa v 21 črc 2009 19:24

Jestli ti jde pustit v PC a ne v navigaci, nejspíš to bude verze pro PC a nikoliv pro navigaci.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Turistické mapy

Příspěvekod vaci_cz v 21 črc 2009 19:26

ale bratránkovi to jede v pohodě na mobilu...
vaci_cz
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2009 10:00

Re: Turistické mapy

Příspěvekod SvoDa v 21 črc 2009 19:30

Jede mu tam ten samý OZI (verze) co v tvém PC? On má asi OZI pro PNA či PDA, tzn. co běží pod WindowsCE, což je jiný windows než máš v PC.
Zkus si nahrát do tvého PC iGO8 a poklikat na iGO8.exe - nespustíš to.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků