Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapové schema Jasper

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod Jarouš v 18 črc 2008 05:08

Dneska dopoledne to otestuji a dám vědět.Provedl jsem restart,takže uvidíme.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod dusan137d v 18 črc 2008 06:51

@Jasper nainšaloval som tvoje schema a okrem toho,že plánovaná trasa je modrá ako rieky som nezbadal žiadnu zmenu. Ani po niekoľkých reštartoch sa nič nezmaenilo. Používam skin Risk 2.6+, schema som nainštaloval do príslušného adresára (nerozbalené) a samozrejne v nastaveniach som ich vybral. Urobil som niečo zle?
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod Jasper v 18 črc 2008 07:26

@dusan137d Tak to opravdu netuším. mě to funguje bez problémů. Zkus ještš jestli zaznamenáš nějakou změnu s označení textury povrchu a bez ní. Jinak máte pravdu s tou naplánovanou trasou. Splývá to s vodou takže udělám nějakou změnu. Je to zajímavé ale iGO8 má trochu jiné podání barev než Miomap. Klidně dejte návrhy na barvu plánované trasy. Ale ne červenou aby to nesplývalo s s místy dopravních problémů dle RDS-TMC.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod dusan137d v 18 črc 2008 08:26

@ Jasper, ak máš na mysli zmenu pozadia, tak nič som nezaznamenal.
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod sstopar v 18 črc 2008 13:27

@ Jasper - schema dobry. Akorat to naplanovani trasy ... co takhle zelena ?, nebo original oranzova (takova ta cihlove), jako je v Miomapu ?
Jinak nerozumim cervene zobrazovanym TMC informacim. Ja je mam modre .... :?: :?: :?: :?:
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod vuvu v 18 črc 2008 13:43

sstopar píše:@ Jasper - schema dobry. Akorat to naplanovani trasy ... co takhle zelena ?, nebo original oranzova (takova ta cihlove), jako je v Miomapu ?
Jinak nerozumim cervene zobrazovanym TMC informacim. Ja je mam modre .... :?: :?: :?: :?:

____________
Přimlouval bych se za oranžovou, zelená by splývala se zelenou plochou. Nespevněné vozovky by mohly být třeba hnědé.
Jinak velmi, velmi dobré.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod Jarouš v 18 črc 2008 19:55

Oranžová by byla vynikající,je velmi dobře vědět a navíc je to oficiální barva MIA :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod deusexx v 18 črc 2008 21:36

Já si to dneska nahrál a překvapila mě jedna věc,kterou mě hlava nebrala.Naplánoval jsem cestu a ta byla na mapě(za jízdy)pod úhlem 45 stupňů.A šipka to kopírovala.S tím jsem se ještě nesetkal.I po odbočení se to nesrovnalo a opět byl úhel 45 stupňů :(
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod Jasper v 18 črc 2008 22:42

@deusexx Tak to mě taky hlava nebere. Mě to chodí fakt normálně nebo jsem alespoň nic odlišného nezaznamenal. Divné je i to jak se to chová dusnovi137d. Přemýšlím v čem by mohl být problém a jediné co mě zatím napadá je zkusit vymazat obsah adresáře save. Přijde mi to jako když se některé věci míchají dohromady.

@all V prvním příspěvku jsou nové varianty se změněnou barvou naplánované trasy. Připravil jsem dvě varianty a to oranžovou a zelenou. Ta modrá se opravdu příliš podobala vodě.

Stále mi nikdo nedal konkrétní příklad té nezpevněné cesty v modré barvě. Prosím prosím. Já dnes najel 250 km a nic takového jsem neviděl. Tak dejte mi vědět ať se na to můžu podívat. Jinak nezpevněná cesta by měla být hnědá a takto se mi zobrazuje až na vyjímky kdy je zobrazena jako "obytná zóna" a tady by měla být fialová.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod vuvu v 18 črc 2008 22:54

Jasper píše:@deusexx Tak to mě taky hlava nebere. Mě to chodí fakt normálně nebo jsem alespoň nic odlišného nezaznamenal. Divné je i to jak se to chová dusnovi137d. Přemýšlím v čem by mohl být problém a jediné co mě zatím napadá je zkusit vymazat obsah adresáře save. Přijde mi to jako když se některé věci míchají dohromady.

@all V prvním příspěvku jsou nové varianty se změněnou barvou naplánované trasy. Připravil jsem dvě varianty a to oranžovou a zelenou. Ta modrá se opravdu příliš podobala vodě.

Stále mi nikdo nedal konkrétní příklad té nezpevněné cesty v modré barvě. Prosím prosím. Já dnes najel 250 km a nic takového jsem neviděl. Tak dejte mi vědět ať se na to můžu podívat. Jinak nezpevněná cesta by měla být hnědá a takto se mi zobrazuje až na vyjímky kdy je zobrazena jako "obytná zóna" a tady by měla být fialová.


Já mám nezpevněnou cestu červenou. Lepší by byla hnědá.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

PředchozíDalší

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron