Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

C710+

C710+

Příspěvekod sttagr v 16 bře 2009 18:42

Ahoj, omlouvám se, ale jsem nováček na tomto fóru a nevím o navigacích moc. Koupil jsem si před pár lety navigaci MIO C710+. Jsou tam mapy z roku 2006. Jak nainstaluju nové mapy Evropy do této mašinky, kolik to stojí, kam mám zajít ,anebo to jde jednoduše jinak?
Díky přátelé
sttagr
 

Re: C710+

Příspěvekod amatér v 16 bře 2009 18:49

Úplně nejlepší bude projít tento web http://www.tomasii.cdc.cz/index.html, určitě tam najdeš co potřebuješ vědět, a velice přehledně krok, za krokem. Sekce návody ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: C710+

Příspěvekod Pitr77 v 09 srp 2009 10:18

Ahoj vsichni, vlastním GPS navigaci C710+ z webu wbuilder jsem si stahnul nove mapy podle navodu napsaneho na te strance jsem ty mapy a license.db, miomap.exe a miomap.exe.id nahral na ptricna mista, ale kdyz chci spustit v navigaci program miomap navigace mi zahlasi tuhle chybovou hlasku.

Failed to open file:
mio/320_240/loading_c710.bmp
exiting application.

nevim si s tim rady, dekuji za pripadne rady zacatecnikovi :-)
Pitr77
 


Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron