Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Mirus v 18 srp 2020 21:32

Výměna licencí, přidávání ani ubírání nic neřeší. Kdybych se tak mohl podívat co je v tom souboru FuelType za zápisy. Když ho v něčem otevřu, vidím jenom nesmyslné znaky.
No nic. Bez toho taky budu žít.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod amatér v 18 srp 2020 22:28

Pokud jsou ty údaje on-line (jinak by asi neměly smysl), musí být nějaký poskytovatel, který ty údaje vysílá. Tam bych hledal problém.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Mirus v 20 srp 2020 06:59

Já už na to prdím. Jak jsem psal, soubor z 2019.Q2 fungoval. Offline. To by to museli změnit. Navíc jsem asi 100 let za opicema a data v telefonu nemám.
Nikde jsem se o správné funkci nových FuelType nic nedočetl. Jediné co vím je, že duplikují čerpačky.
Podle mě 99,99% lidí absolutně nemá šajn na co to vlastně je. Hlavně, že mají nové vydání map. Nikde se to neřeší. Ani na 4pda, kde jsem se na to ptal.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Mirus v 27 zář 2020 06:27

Tak už je mi to asi jasné. Nové soubory FuelType jsou objemově menší než býval poslední, který zobrazoval klasické čerpací stanice.
Ty nové zobrazují dobíjecí stanice pro elektromobily. Takže pro velkou většinu dnešních řidičů k ničemu.
Rád bych sem dal odkazy na stránky, kde jsem se to dočetl, ale jsou blokované.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků