*Svoda
samozřejmě to tak je
amater to myslel ironicky
je jasné, že když člověk tudy jezdí často tak ví o co jde a kudy jet. Jde spíš o to, že Navteq zaspal... tunely byly již 3 měsíce v provozu když vyšla verze Q3 a člověka myslím oprávněně naštvalo, že tam nejsou ( konkurenční TomTom je tam měl ) a v případě jejich průjezdu to pořad dokola psalo že přepočítává trasu. Je to něco jako v případě pražského obchvatu, kdy již byl v provozu a mapy jej ještě neznaly a navigačky plácaly nesmysly
A je jedno jestli to jsou Dobrovského nebo Královopolské tunely..hlavně že tě to povede tak jak má. Myslím, že tímto bych kauzu Královopolské (Dobrovského) tunely uzavřel jako vyřešenou a zvolal Heuréka !!!
EDIT: Jediná věc co mě teda štve na těchto mapách Navtequ je "stále" problém v navádění !!!!!!...... Např. tam kde sjiždíš ze silnice 1. třídy na rychlostní silnici ( viz. výjezd z Rajhradu u Brna na R52 směr Brno....tak ti to ani nezahlásí " odbočte vpravo" přitom sjíždíš ze silnice doprava. Kdyby jsi jel rovně tak jedeš směrem na Mikulov !!!!..... Naproti tomu pokud jedeš dál po R52 (ul. Vídeňská ) směr na Brno, tak v Modřicích (kde je pouze sjezd na souběžnou komunikaci) ti to hlásí "odbočte vlevo" ale ty přitom i dle navigace jedeš stále rovně po čtyřproudé ul. Vídeňská.....myslel jsem, že toto bude v nové verzi eliminováno. Bohužel.