Nové mapy už také testuji, bohužel u nás zůstaly stále nějaké chyby. To, že v naší malé obci nejsou rychlostní limity, to plně chápu. Takto vypadá snímek z naší obce a trasa navigování na "hlavní" II/345.
snimek_02.png
Navteq ve svých mapách vůbec nemá jednu silnici. Je to zrovna ta, po které se jezdí primárně, pokud se vyjíždí z místa, které mám označeno jako startovní. Tady jsem ji označil zeleně.
snimek-cesta.png
Modře jsem vyznačil, jak by to mělo správně vypadat.
snimek-cesta-2.png
Ta červená cesta, kudy mě to teď navádí, tak ta je bohužel neprůjezdná, je tam zákaz. A když ji zablokuji, tak mě to navádí všemi malými uličkami, kde téměř také nikdo nejezdí při průjezdu obcí nebo je tam přímo zákaz. Označil jsem je oranžově.
snimek-cesta-3.png
Mapy TomTom i CEDA zde chyby nemají a vypočtená cesta vede tak, jak by to i v reálu mělo vypadat. Chyby jsem někdy v lednu zkoušel reportovat pomocí tohoto odkazu
- Kód: Vybrat vše
http://mapreporter.navteq.com/
Zaregistroval jsem se a všechno to tam uvedl. Oprava zatím bohužel žádná. Chtěl jsem se proto zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto reportem, zda Navteq příslušné místo opraví třeba časem nebo jestli report chyb nepomáhá. Případně zda mám chyby poslat ještě někam jinam.