Stránka 1 z 3
Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
11 čer 2012 12:23
od addam
Nové mapy NAVTEQ
2012 / Q2 už brzy budou na světě a zde o nich můžeme diskutovat
Na NAVIEXTRAS se v pátek objevila anotace nových map - ToolBox sice píše že už jsou dostupné, ale zatím nejdou stáhnout ... k aktualizacím serverů naviextras většinou dochází v úterý, takže doufám, že zítra se dočkáme
NQ2012Q2.jpg
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
11 čer 2012 17:26
od vu5936
Teď jsem to nějaký čas nesledoval, ale vyšly vůbec mapy NQ 2012.Q1?
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
11 čer 2012 17:41
od SvoDa
Nevyšly, asi těch změn nebylo pro dvě aktualizace dost, takže dva kvartály pokryli jednou aktualizací
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
29 čer 2012 00:20
od amatér
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 08:22
od Mirus
Už je to na světě
.
Mapy.jpg
Pro ČR konkrétně toto :
Navteq 2012.Q1.jpg
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 11:38
od alky
Tak v mojom okolí je tam pridaných dosť vedlajších ciest, takže je ešte podrobnejšia ako bola pred tým a vyzerá to že aj dobre routruje. Ja som nadmieru spokojný
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 17:05
od Jasper
Tak tyhle mapy do Německa nenavigují po neexistující D8. Na druhou stranu znají nedávno otevřený úsek u Lovosic takže cesta je správně na 100%. Zajímavé pro mě bylo že z německé A17 do Heidenau mě to vedlo jinudy než předchozí mapy a musím konstatovat že rychlejší trasou. Taky se mi zdá že přibyly v ČR laneinfo a možná i rychlostní limity. Každopádně na těch pár kilometrech A17 jsou nově junctionview. Takže zatím pozitivní dojem.
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 19:06
od mkb
A na rozdíl od minulé edice, nenavigují po nedokončené dálnici Tábor - Veselí n.Luž. Jinak u nás stále chyby v jednosměrkách a "stále po schodech".
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 21:07
od amatér
Jasper píše:Tak tyhle mapy do Německa nenavigují po neexistující D8.
Bojím se, že stejně do doby, po kterou je část nedostavěné dálnice blokována, to nedokončí. Ale do poloviny roku 2014 bude opravdu klid.
obr_08.jpg
Re: Mapy NAVTEQ 2012 / Q1
Napsal:
30 čer 2012 23:42
od vu5936
V nových mapách už Navteq uznal Kosovo. Je nově zakreslená jeho "státní" hranice a jeho mapové prvky zmizely ze Srbska. Bohužel jsem .fbl soubor pro Kosovo nikde nenašel, abych se podíval, jak je aktuální. Rychlost stavby dálnic jim jenom můžeme závidět. V kolekci také opět chybí .fda pro Srbsko, který byl poprvé a naposledy ve verzi 2011.Q4_120420. V nových mapách byly taky doplněné ulice ve velkých městech v Albánii.