Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapy NAVTEQ 2011/Q3

Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod Jasper v 06 pro 2011 09:38

Včera nám Mikuláš (Mirek + přátelé z 4pda) nadělil dárek a zde o něm můžeme diskutovat. ;)

Já s nimi zatím jel pouze do práce ale první co jsem zjistil že už obsahuje čísla popisná v mé ulici. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod amatér v 06 pro 2011 09:52

Já už je odzkoušel cestou do Zvole nad Perštejnem cca 250 km + PRIMO 2. Jediné co jsem musel po cestě udělat, bylo vypnout "automatický náhled" na dálnici totiž navigace nestíhala vykreslovat a odezva na dotek byla strašlivá. Holt se budeme muset smířit s tím, že Mio už všechno nestíhá. :( Po vypnutí automatického náhledu navigace jela jak z praku, bez problémů, zasekávání a pod.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod deusexx v 06 pro 2011 09:56

Já ji taky testnul dnes do práce. A zajásal jsem, když mě teta Zuzka řekla, že v tomto místě je povolená rychlost 50 km/h česky:) Ale následně mě dostala, když už to celou cestu neřekla a dokonce se mě rychlost při překročení přestala zbarvovat do červena.Nemá to asi nic společného s dárkem od hodného "mikuláše" ale nechápu, proč to tak je :o
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod SvoDa v 06 pro 2011 10:42

nejspíše chyběly na těch dalších silnicích rychlostní limity. Sám jsem zvědav, jestli jich přibylo nebo ne.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod Jasper v 06 pro 2011 11:17

deusexx píše:dokonce se mě rychlost při překročení přestala zbarvovat do červena


Limity tam evidentně být musely. ;) Spíš to vypadá na Radkovy sobáky. :lol:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod fmilan v 06 pro 2011 13:29

amatér píše:Jediné co jsem musel po cestě udělat, bylo vypnout "automatický náhled" na dálnici totiž navigace nestíhala vykreslovat a odezva na dotek byla strašlivá. Holt se budeme muset smířit s tím, že Mio už všechno nestíhá. :(

Můžu tě uklidnit - N750 dělá totéž. Taky mám ten náhled vypnutý.

Jinak i nových mapách jsou v Blansku opět tytéž dvě chyby jako vždy. Nemá kruháč starý 4 roky a místo pěší zóny (od osmdesátých let) jednosměrka :(
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod SvoDa v 06 pro 2011 14:26

Jasper píše:
deusexx píše:dokonce se mě rychlost při překročení přestala zbarvovat do červena

Limity tam evidentně být musely. ;) Spíš to vypadá na Radkovy sobáky. :lol:

On asi Radek myslí políčko Menu, ve kterém je aktuální rychlost, jež v GJ zčervená při překročení limitu (silnice nebo radaru), nikoliv bílo červenou kulatou značku, která je nad tímto a která taktéž při překročení limitu (jeli tam nějaký) zčervená.
Není-li však na silnici rychlostní limit (chybí kulatá značka) a tudíž nemá co červenat (ani políčko s rychlostí ani kulatá značka).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod vovi v 06 pro 2011 14:55

To byl jen žertík, Dane! V okolí Přerova jsou spousty sabák :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod deusexx v 06 pro 2011 15:22

Pánové, sobáky tu sice jsou ale nechápu, proč se lepí zrovna na mě:) Vyjedu z Přerova a zabéká to, políčko MENU z rychlostí zčervená a Zuzka promluví.A pak už nic.Už jednou mě to dělalo a nepřišel jsem na to proč.Mám nastavených 5 km v obci i mimo aby upozorňovala.Domů jsem to netestnul, bo jsem krabičku zapoměl v práci v šuplíku:)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mapy Navteq 2011 Q3

Příspěvekod xroman v 07 pro 2011 13:41

Moje poznatky po cca 350 km ujetých s mapou Nq 2011Q3.
1)Víc chyb v navigování po silnici - např. při zadání trasy Přelouč - Kolín mě navigace vede naprosto nelogicky po okrskách místo po "hlavní" silnici (předchozí mapy to nedělají, navádí dobře)
2) Víc čísel popisných - v mém okolí doplněna i čísla u objektů cca rok starých
3) Nezdá se mě, že by přibyly rychlostní limity (zdá se mě, že je jich naopak v mém okolí méně)
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Další

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků