Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapy Slovensko - prosím doporučte

Mapy Slovensko - prosím doporučte

Příspěvekod xtonda v 07 říj 2010 20:05

Ahoj,

mí rodičové jedou do Turčianských Teplic, potřebuji doporučit mapu Slovenska na cestu z Prahy tam a zpět a nějaké cestování po okolí. Jde mi hlavně o to aby je ta mapa nenechala někde ve štychu - nesmyslné routování, navádění do neprůjezdných míst apod. Chyby typu těch, na co si lidé stěžují v tématu Nové mapy u map TA 2010.06 (čísla silnic, rychlostní limity), považuji za naprosto nepodstatné, člověk musí na značky koukat v každém případě.

Díky.
xtonda
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2009 16:15

Re: Mapy Slovensko - prosím doporučte

Příspěvekod fmilan v 07 říj 2010 20:26

Na takovou cestu můžeš použít třeba tu co jsi jmenoval. Jinak samozřejmě i ostatní. Myslím, že tato trasa se za posledních třicet let nezměnila ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Mapy Slovensko - prosím doporučte

Příspěvekod xtonda v 07 říj 2010 21:31

No já sem jel tím směrem (Liptovský Mikuláš, Spiš) v létě 2007 a mapy Navteq a TeleAtlas byly nepoužitelné - v podstatě jen silnice první třídy, mapa lokálního dodavatele byla jediná možnost a i ta měla spoustu much, nejvíc mě pobavilo, když se mě navigace pokoušela shodit z mostu. Tak mě zajímá jak to vypadá dnes. A tenkrát tam probíhala masivní výstavba dálnic, takže bych rád něco rozumně kompletního a aktuálního.
xtonda
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2009 16:15

Re: Mapy Slovensko - prosím doporučte

Příspěvekod Ivo K v 08 říj 2010 07:33

Od roku 2007 se kvalita mapových podkladů hodně zlepšila a to u všech dodavatelů. Sice výstavba silnic a dálnic pokračuje a občas někde nějaká chyba v mapě je, ale není nepřekonatelná.
Také musí řidič používat navigaci jen jako pomůcku a běžné cedule, značky atd. číst a sledovat. ;) :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)


Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron