Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Building

Re: Building

Příspěvekod SvoDa v 25 zář 2008 10:20

To jsem četl, ale jak to vypadá, když jsou dva baráky v sobě při použití dvou souborů, ve kterých jsou obsaženy. To jsou tak identické (tvarem, velikostí i polohou), že je vidíš jako by byl jeden? Možná že v Praze ta hustota building je stále moc řídká, ale když se mrkneš do centra např. Budapešti, tak to musí být znát, když bys měl dva soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Building

Příspěvekod amatér v 25 zář 2008 11:01

@SvoDa, toto jsem také zkoušel u souboru .3dl pro HU, ale problém je v tom, že v Budapešti nemám žádný záchytný bod, dle kterého by se to dalo určit. Ještě k tomu Maďarsku jsou i nové .3dc, tak to zkus porovnat na tomto, zde by mělo být víc vidět, zda se něco překrývá, nebo což by bylo lepší, v případě zdvojení map program ignoruje starší verzi a podporuje novou.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Building

Příspěvekod Dopi v 25 zář 2008 12:10

Stejně nechápu, proč nové building nevydávají rovnou s rozlišením v názvu, když pouze doplňují ty starší a nenahrazují je. Pak v tom mám bordel :-)
SilverGuide 4000 (displej 320x240) - iGO 8.3.2.64873 Gurjon
Dopi
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 srp 2008 07:06

Re: Building

Příspěvekod amatér v 28 zář 2008 22:49

Ivo K píše:No v Brně jsem to trochu prohlížel. Jsou tam hlavně kostely(ale na všechny), kaple, muzea, divadla a některá sousoší.
Můžete se podívat i na Petrov a vilu Tugendhat. Pro Brno je to velký pokrok! V původním buildingu nebylo vůbec nic.
Trochu mi ale stále chybí Špilas.


Ivo K na "zelňáku" je i kašna a Morový sloup :lol: :lol: :lol: , Špilas snad příště.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Building

Příspěvekod SvoDa v 29 zář 2008 05:59

Předpokládám, že dokud nebudou v building komplet Maloměřice, tak IgoK nebiude spokojen :lol: :lol: :lol:

Já čekám na Olomouc, jinak mne building nezajímají :lol: :lol: :lol: Zase se projevil ten prago(brno)centrismus :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Building

Příspěvekod vuvu v 29 zář 2008 10:09

SvoDa píše:Kluci, ověřoval někdo, jak se chová ten amatérův fígl mít dvoje budovy pro jeden stát (původní CzechRep.3dl a nový CzechRep1.3dl.) u budov, které obsahují oba soubory? Nepřekrývají se nějak, či co?
Já to moc neposoudím, bo nejsem Pražák, kteří si pamatují, kde jaká budova byla.


Nevím jak to kluci funguje ostatním, ale patax píše, že má Prahu plnou baráků. Projel jsem si Prahu s původním Building, novým Building a amatérovou fintou se starým a novým přejmenovaným. Výsledek byl na trase Kačerov - Muzeum - Karlín ve všech případech naprosto stejný. jedině, že by na to měla vliv verze iGO8. Mám 44366.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Building

Příspěvekod SvoDa v 29 zář 2008 10:42

Mezitím jsem to odzkoušel a budovy se opravdu "kombinují" z obou souborů, takže jich tam máš de facto víc.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Building

Příspěvekod vovi v 29 zář 2008 11:16

Těch baráků je v Praze teď opravdu víc - jezdím s oběma soubory Czech.3dl a Czech1.3dl a z těch nových je vidět třeba hotel Hilton (dříve Atrium) apod.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Building

Příspěvekod tomasii v 29 zář 2008 15:00

@vuvu: oba soubory se skutečně (alespoň u čr) doplňují, je tam hl.n. i nár. divadlo (vždy jen v jednom souboru). Zkoušel někdo např. Rakousko? Tam jsou různé soubory 3dl...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Building

Příspěvekod amatér v 29 zář 2008 17:25

Zkoušel jsem to i u jiných států (Maďarsko, Slovensko....)bez toho, že bych postřehl nějaké zdvojení, a všechno funguje jako v ČR. Jen mě zaujala jedna věc, mám takový pocit, že grafika budov v nové verzi je propracovanější.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků