Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ...)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod alb208 v 24 led 2013 06:44

jablonex, dík za odpověď, ale "jak" je tam dostanu, kde je najdu a kde je popř. nakopíruji, ve složce ux v rootu prima mám nějaké TTS nastavení, takže moc chytrej z toho nejsem.....
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod amatér v 24 led 2013 08:21

Jablonex ti napsal, že ty ikony, které tam vidíš, jsou ikony pro nastavení utilit UX. Stáhni si třeba tuto utilitu a v tom spodním řádku ti přibude žlutá ikona s písmenem W.
viewtopic.php?f=77&t=2815#p89635
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod alb208 v 24 led 2013 15:51

Jo, amatér dík, už ji tam mám :) ale, taky nenapíšeš a nikde to nevidím, jak a kde ten soubor umístit...Takže chlapi, když něco radíte, tak nám méněnadaným :oops: to musíte polopatě vysvětlit, rozbalit, nerozbalit, kam nakopírovat, do jaké složky a.p. ušetří se potom spousta zbytečných doplňujících dotazů...Já hodně potom jedu systémem pokus-omyl, ale je to někdy na mrtvici..
Ještě jeden dotaz, zda jde na ten spodní řádek umístit i jiné ikony, třeba, nastavení,nastavení mapy, zabrazení a.p. Mělo by to výhodu, že bych se nemusel proklikávat v menu, ale pěkně bych si různé věci mohl spouštět z toho řádku....
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod SvoDa v 24 led 2013 16:08

Co se týče "ux" utilit, tak řešení je v podstatě čtvero a polopatě vysvětleno např. viz viewtopic.php?p=87997#p87997 naposledy zde viewtopic.php?p=91291#p91291 a už to tudíž patří do povědomí většiny uživatelů, takže to snad není třeba dodávat ke každé nové utilitě.

Asi zde málo čteš ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod amatér v 24 led 2013 19:24

A co se týče toho druhého, ano jde, jen se musí vědět jak na to. Jenže na objednávku, ti asi nikdo nic dělat nebude. Máš možnost využít toho, co je k dispozici, nebo se to naučit a úpravy si dělat sám. No a když máš potřebu mít ikonky nastavení ve spodním menu, je to to nejjednodušší co lze vytvořit, takže zde máš mustr a uč se.

obr_44.jpg
obr_45.jpg

UX_bottomMenu.zip


Je to UX utilita, to znamená:
- stačí stáhnout přiložený soubor
- nic nerozbalovat
- nakopírovat do složky UX, která je v rootu PRIMO
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod alb208 v 24 led 2013 19:43

Jóó, bingo, amatér, to jo ono, moc děkuji :) fantazie, já se půjdu asi opít :D
A to je ono, než odkazovat na iks stránek kde se to řeší a které mají i přes sto stran a stejně tam nakonec nenajdu to co potřebuji, tak taková reakce je to super. Není to u mě tím, že nečtu, nebo se mě nechce hledat, ale prostě neumím chlapi to co vy. Ještě jednou tisícerý dík, teď když to někomu ukážu jak vypadá moje čínská šochtle, tak padne na prdel.....A ještě pro zajímavost, používám skin, který se mě velmi líbí
Kód: Vybrat vše
http://www.igo8navigation.com/dimka_wervrv_skins/skin_dimkawap156_gpsforumw_480272_800480-t2446.0.html
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod N560 v 25 led 2013 21:49

Super vychytávka, použil jsem přiložený soubor, ikony jsou OK, ale posunovací šipky vpravo/vlevo jsou téměř celé schované mimo obrazovku. Jsou nízko, je z nich vidět tak cca 2mm. Lze je nějak posunout více nahoru, aby se ukázaly celé? Mám 800*480, díky.
N560
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 črc 2009 18:52

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod amatér v 25 led 2013 22:31

To není chyba utility, ale špatného data.zip, nebo úpravy skinu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod jablonex v 25 led 2013 22:51

ja už jen doplnim že se jedna o soubor start.ui z DATA.ZIP pro Primo 2.4.Tam je chyba že ty bočni tlačitka utikaji dolu při použiti vice ikonek v dolnim menu.
NAVON 760
Uživatelský avatar
jablonex
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 čer 2010 21:39

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod stano73 v 10 úno 2013 14:38

Zdravím všechny.
Nějak se mi nedaří zprovoznit Ikony k POI bodům v rozlišení 800_480, skin Dimka 1.7.1 tomsoft, primo 2.4.
Zkoušel jsme různé soubory branding.zip a složky ui_igo9. Pokaždé mám nějakou různou hlášku. :o
Nebyl by někdo ochotnej poskytnout svoje funkční soubory? Moc bych byl vděčnej.
Děkuji.
MIO P560-dead, HTC HD2
stano73
 
Příspěvky: 4
Registrován: 04 zář 2009 19:26

PředchozíDalší

Zpět na Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron