Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ...)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod SvoDa v 11 bře 2010 15:28

Spadl mi kámen ze srdce. Nicméně seznam scheme nevidím stále :twisted:
Ani v MIO720 a ani v 520. nemůže to být tím, že je primo jmenuje priomo .exe a mám jen v adresáři primo a ne mobilenavigator? :oops: To by nemělo mít vliv, že ?
Naposledy upravil SvoDa dne 11 bře 2010 15:30, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod fmilan v 11 bře 2010 15:29

SvoDa píše:--- ale scheme stále vidím jen při volbě z mapy a ikdyž navolím třeba Mirkovo, v seznamu v displayi se stále vidět je standart :twisted:


V tomhle jsem na tom stejně. Scheme změním, ale v seznamu Display totéž jako ty - standard, noc:(

EDIT: jen aby se vědělo jak kdo testuje: já to dělám na D3, umístění na SD, volání ze spouštěče místo amigo (a tudíž přejmenované na Amigo), content v Primu (čili Amigu :lol: )
Naposledy upravil fmilan dne 11 bře 2010 15:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod SvoDa v 11 bře 2010 15:34

tak mi spadl další (poslední kámen). Čímto sakra může být ?
Jinak, ten Milanův branding.gro je OK a šlape bez chyby ;) Díky Milane ;)
ještě by to chtělo "domapovat" sprajty, aby se ukazovaly třeba benzinky a servisy dle značek, jak to má Mirek a bylo by to super ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod fmilan v 11 bře 2010 15:35

Danečku, to mám naplánované na víkend ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod SvoDa v 11 bře 2010 15:44

Já to testuji v následujících kombinacích
na MFD i SD
v MIOC520 i 720
s vlastním i "cizím" content
pojmenované primo/primo.exe i mobilenavigator/mobilenavigator.exe :D

@Milan: milánku, víkend právě začal :lol: :lol: :lol:

ne vážně, když se mrkneš to toho Mirkového a odtraníš tu chybku, cos odstanil ve smém, tak tam to Mirek namapované má ;)
Ikona radarů je stále default,ikdyž máš speedwarn v ui_iGO9 ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod fmilan v 11 bře 2010 16:00

Dane, já vím, že víkend už pomalu začíná, ale já s tím začnu až večer (či v noci):lol:
Jinak te branding je původní Mirkův, ale bylo tam nutno přihrát nějaké věci z datagro (aby to neházelo chybu) a tím se zase něco rozhodilo. Proto se chci podívat, vo co go.
Zatím všechno posílám jen na test, abychom věděli, jestli to jede nejenom mě. Kosmetická úprava je už prkotinka :lol:
A ty radary slíbil Míra (jestli se teda nepicnul :lol: ), ale chci se na to teď taky podívat, než začnu s tou kosmetikou ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod amatér v 11 bře 2010 17:38

Naopak bylo tam nutné odebrat pár souborů, které to zapříčinily. Branding jsem již opravil, odzkoušel a nic jiného jsem nenašel. Těm 14 co si to stáhli se ještě jednou omlouvám. Opravený branding.gro pro PRIMO ke stažení v prvním příspěvku
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod SvoDa v 11 bře 2010 17:46

Miro díky. nebylo jich (nás) 14, já to stahoval několikrát, ešivá se to při stahování nepoškodilo :D
Omlouvat se nemusíš, jsme rádi, že to vůbec děláš ;)

P.S. fakčí to pěkně. ještě dotaz. na ikonu radarů si nešahal, mám ji furt mít default :?: :oops:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod hladik2 v 21 bře 2010 12:50

Možná jdu s křížkem po funuse,ale nahrál jsem obrázek s gps souřadnicemi vedle content a když dám v menu hledat/více/fotografie tak je v seznamu tato foto a po zvolení se zobrazí v mapě ikona (hrad,mám zámek červená lhota) a také to na ni naviguje. :D :D :D :D :D :D :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Příspěvekod amatér v 21 bře 2010 13:11

Vytvoř si na MFD, nebo SD složku Pictures, do té vlož obrázky, tyto obrázky pak můžeš prohlížet v Prohlížeči obrázků, a pokud budou v exif obsahovat i souřadnice můžeš to samé provést i odsud.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron