Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ...)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod lapal v 07 zář 2012 09:22

Ahojte, poradí mi někdo, jak docílit toho, aby se mi během jízdy v navigaci zobrazovaly místo klasických všeobecných ikonek obchodů spíš loga těch větších obchodů (např. Tesco, Penny, Billa, Coop atd.)??? Případně kde co stáhnout a kam s tím????? Zkoušel jsem postahovat a různě dávat ikony a proužky z tohoto tématu, mám tam i proužky s ikonami těch obchoďáků, ale stále se mi u jakéhokoli krámu ukáže prostě jen nákupní košík. Mám Igo Primo 2 (320x240).
Díky L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod SvoDa v 07 zář 2012 09:56

Tyto firmy mají své ikony zakódovány již přímo v souborech .poi, takže máš-li nejnovější poi (specielně od NQ), budeš mít i ikony významných společností.

Vláken pro ikony .POI, jež přidáš do branding.zip, nebo přímo ve formě branding.zip je tu několik, např. viewtopic.php?p=44716#p44716 , stačí použít vyhledávač. Odkaz jak na ikony pro soubory .kml má amatér v podpisu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod lapal v 07 zář 2012 10:38

Díky, z toho odkazu viewtopic.php?p=44716#p44716 to právě již mám, to jsem si našel, ale stejně se mi neukazují.
Vyzkouším ještě postup na ty .kml soubory, jestli to něco udělá.
Jinak já používám mapy CEDA 2011.07, tak nevím jestli třeba ty s tím nemají co dělat. NQ po různých nespokojenostech s nimi nepoužívám, hlavně ty jejich "cesty necesty", kdy mě to vedlo všemi čerty místo napřímo, v tom je CEDA OK.
L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod SvoDa v 07 zář 2012 10:51

On je totiž problém v tom, že katergorie .poi se semtam mění s edicí vydavatele, byť toho samého a pak nesedí názvy (adresy) na ikony k oněm kategoriím.
Když použiješ nové .poi od Navteq, bude tam automaticky těch ikon dost, jak jsem psal výše (ikony významných firem jsou zakódovány přímo v souborech .poi) a ani nebudeš potřebovat ten ui_igo9 nebo branding.zip s ikonami.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod lapal v 07 zář 2012 11:09

Díky, a třeba ty .kml by mohly nějak pomoci?
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Mirus v 09 zář 2012 12:15

Přeji hezké odpočívání po nedělním dobrém obědě .
Přátelé . Nemáte někdo tušení , jak se jmenuje ikonka (nebo proužek ikonek) , která se zobrazuje u obrázků se souřadnicemi ? Já jsem to hledal v Data.zip i v Branding.zip za pomoci programu iPAQ 31x Image Explorer a bohužel nic .
Ikonky 1.jpg
Já tam mám jiné (pro mě hezčí)
Ikonky 2.jpg
ale prostě je nikde nemůžu najít .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod fmilan v 09 zář 2012 16:29

Vzhledem k tomu, že v souboru data.zip/ui_igo9/icons/poi/pictures.icon je uvedeno

$poi_mapdistant.bmp
poi_mapclose_081.bmp
poi_mapclose_081.bmp
poi_group_081.bmp

hledal bych uvedený .bmp, případně u některých verzí datazipu proužky poi_mapclose.bmp a poi_group.bmp a v nich ikonu č. 81 (začíná se nolou!)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Mirus v 10 zář 2012 06:55

Moc díky . Já trubka jsem nenapsal , že to mám v Primu pro Android . Ale to je jedno . Uvedený soubor poi_mapclose.bmp jsem našel v brandigu . Pořadí jsem nepočítal , ale ikonka v proužku je . Nevím , jak jsem to mohl přehlédnout :oops: .
Ještě jednou díky :D .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod EaU v 03 říj 2012 07:30

POI hrady pro Primo2.
POI Hrady.rar

Dovolil jsem si zde umístit tyto POI, pro ty, kteří mají rádi změnu a SNAD to někoho i potěší.
PS. A také proto, že nejsem jen protivný SOSÁK na kterého je lepší se vybodnout.
S veškorou úctou EaU

Tady jsem ještě doplnil hrady:
Helfenburk, Klenová, Krakovec, Kunětická hora, Trosky, Rabí a Ladštejn
A vše upravil tak, aby názvy byly čitelné.
POI hrady 2.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod ovis v 10 říj 2012 16:37

Ahoj
může mi někdo poradit jak dostanu do Primo 2 ikony pro Geokešing nebo jestli je někdo nemá v pasku ikon.
Na starší IGO8 i Primo 1 jsem to vždy dostal podle návodu ale u Prima 2 jsem jaksi bezradný.
díky
Android GPS Čína
ovis
 
Příspěvky: 6
Registrován: 14 srp 2009 19:54

PředchozíDalší

Zpět na Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron