Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod addam v 20 úno 2009 09:43

Tak přátelé (amigos), máme se na co těšit - jak už jsem naznačoval na srazu v Kolesách, chystá se zcela nová verze iGO.
Tato verze se jmenuje AMIGO a první PNA navigace které ji budou obsahovat, budou pravděpodobně nové modely navigací NAVON.
Tyto nové modely by měly dorazit možná už v březnu. Zkušební vzorek na testování snad dostanu dříve, takže poreferuji ;-)
V každém případě jakmile budou nové modely oficiálně v prodeji, tak je zveřejním na http://www.navon.cz

Oficiální odkaz na iGO AMIGO je: http://www.i-go.com/amigo/


No a teď se pokochejte obrázky ;-)
iGO-amigo-NAVON1.png

iGO-amigo-NAVON2.png

iGO-amigo-NAVON3.png

    - The smart keyboard speeds up entering city and street names by offering the most likely matching choices based on previously used destinations and on the size of cities' population.

    - Route overview - The overview presents the route variants (fast, short, economical, and easy-to-follow) and their most important properties on a top-down map, and gives users freedom of choice.

    - The smart history 'learns' the user's behavior and habits: It offers a ranked list with the most likely destinations based on the current GPS position and previous routes.

    - Integrated tutorial - iGO amigo comes with an integrated tutorial which, in a few slides, explains the use of all the important features to first time users who have never tried GPS navigation before.

    - Further sophisticated route calculation - iGO amigo calculates not only fast, short, and economical route variants, but also easy-to-follow routes, which include fewer and simpler maneuvers, using main roads where possible.

    - Emergency - iGO amigo's 'Where am I?' function helps users in emergency situations: This function specifies the current GPS position, and helps in locating nearby assistance, such as a police station, ambulance, break-down service, etc.

    - Vehimarkers - with iGO amigo, users can select different images for their position markers, so the traditional arrow may be changed to a variety of realistic 3D symbols, including pedestrian, bicycle and numerous models of car.

    - Integrated games - iGO amigo comes with a set of award-winning PDAmill games– to help you have fun in idle moments. (The first few levels of the games are free, using further levels requires the purchase of activation codes on http://www.naviextras.com)

Jak se Vám AMIGO líbí? Máte nějaké další informace?
Vyjádřete se v diskuzi...
8-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod vovi v 20 úno 2009 10:02

Tak nevím - mám pocit, že skoro všechny ty úžasný novinky už máme.
Snad jen ta "chytrá" historie a zadávání cíle "s podporou T9" zatím ty naše šochtle neumějí.
A jsem zvědavej, kdo z nás si pustí tutoriál. :lol:

A vyhlídkovou trasu to AMIGO umí?? ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod addam v 20 úno 2009 10:25

Mno, já bych to viděl tak, že si výrobce NAVnGO uvědomil že sw iGO je sice světově velmi úspěšný protože má hodně funkcí a hodně možností nastavení, ale díky tomu si jej nekoupí většinová skupina běžných nenáročných řidičů, kteří preferují jednoduché a intuitivní ovládání s málo funkcemi a možnostmi.

Příklad - já bych třeba nikdy své mámě nekoupil navigaci s iGO, protože nemám zapotřebí aby mi každou chvíli volala že neví co má dělat a na co kliknout. Takže k loňským vánocům jsem jí dal TOMTOMa a to byla ta správná volba - máma je spokojená a já mám klid :)
Věřte mi, že vím o čem mluvím - denně mi volají desítky zákazníků s často naprosto banálními dotazy. Ale to co je pro nás hračičky banální problémeček, může být pro jiného neřešitelný PROBLÉM. Často mi takoví zákazníci volají i v noci, ale to je jiná pohádka :roll:

Takže si osobně myslím, že AMIGO je takový pokus o přiblížení se sw iGO k většinovému uživateli a tím odkrojení dalšího dílu koláče v prodejnosti ;-)
Ale to je pouze moje hypotéza...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod vovi v 20 úno 2009 10:32

To je pravda, bude to spíš nějaká takováhle "masovka".

Ale zajímalo by mě, jestli to bude "jen" vyřešený speciálním skinem a la Magellan, Becker nebo IconX, nebo jestli v tom opravdu bude nějaká jiná verze iGO. Ale nebudeme stahovat kalhoty, brod je ještě daleko. Však ty nám to brzo popíšeš!
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod sstopar v 20 úno 2009 10:49

Hele Adame, ze ty jsi to forum zalozil proto, aby jsi vedel, co tem zakaznikum mas odpovidat :lol: :lol: :lol:
Jinak konecne konzervativni design. Idealni by bylo treba v sys.txt otevrit profi menu a jinak nechat zaklad ...
Ja bych si volil to profi. Sice me pak navigace nikam poradne nedoveze, ale zatim jsem ji dokazal vzdy poradne rozhasit (hlavne pred nejakou dulezitou cestou nekam, kam to neznam)...
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod warhead v 20 úno 2009 11:07

Inu navon mel vzdy pomerne cerstve verze sem si jist ze to bude necim kapku novejsi ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod addam v 20 úno 2009 12:42

vovi píše:Ale zajímalo by mě, jestli to bude "jen" vyřešený speciálním skinem a la Magellan, Becker nebo IconX, nebo jestli v tom opravdu bude nějaká jiná verze iGO.


Slova výrobce: iGO amigo is simplified, doing 80% of what its "big brother" does - at 20% of the complexity. Even so, iGO amigo introduces lots of new features that make navigation fun and easier.

Připadá mi to jako reklama na řasenku, díky které budu mít o XY % delší řasy :lol:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod vovi v 20 úno 2009 14:02

Tak uděláme slogan:

:!: IGO AMIGO = 150% EGO :!:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 15:21

A to "AM" na začátku zavání globalizačním amerikanismem :twisted:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO AMIGO v navigacích NAVON

Příspěvekod addam v 20 úno 2009 17:12

to AM znamená Adam Mašek, ale pšššššššššt ;-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Další

Zpět na iGO AMIGO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron