Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin igo (amigo) pre iphone

Moderátor: Ivo K

skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod juzi v 07 srp 2009 11:51

Zdravim hladam skin pre iphone igo problem je ze rozlisenie iphone je 480x320,

vie mi niekto poradit ? pripadne upravit skin ?

chcem len aby mi pri jazde zobrazovalo aktualnu rychlost ... a neviem kde by sa to mohlo dat v tom data.gro zmenit .....

DIK
juzi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 srp 2009 10:41

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod SvoDa v 07 srp 2009 11:54

Pokud vím, tak v amigo je to kliknutím na ten údaj vlevo dole, kde se dá nastavit čas dojezdu, nebo aktuální rychlost nebo km do cíle?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod mastnacek v 08 srp 2009 09:20

Rozliseni ve verzi pro iPhone jsou dve. 480x300 a 320x460 ( uz jsem se v tom trochu hrabal ). U iPhone napr nejsou dve slozky s rozlisenima ala 480x272 a 272x480, ale soubory jsou v jedne a jsou rozliseny tak ze pro 480 maji za nazvem souboru jeste _M4 a pro 320 _M3. Uplne nejlepsi by bylo, kdyby se na to podival autor nejakyho skinu, ktery vi co kde pridaval a jen to upravit pro strukturu u iPhone.
mastnacek
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 kvě 2009 20:05

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod SvoDa v 08 srp 2009 09:57

Já si s iPhonem nehraju, ale kluk, když ten mobil pootočí o 90° tak se mu mapa přizpůsobí - mapa se natočí (automatické přepínání mezi landscape/portrait, proto asi nenajdeš 480x300 a 300x480 ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod amatér v 08 srp 2009 10:56

Aktuální rychlost lze nastavit tak, jak píše SvoDa. Co se skinu týče, se žádným zatím nepochodíš, iGO Amigo je pro winCE, kdežto iGO My Way 2009 pro iPhone, a ten běží pod platformou Apple.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod mastnacek v 10 srp 2009 16:07

Nevidel bych problem u skinu v tom ze to je program pro platformu applu. Co jsem se hrabal v data.gro a porovnaval se skinem AmigoUltra, tak soubory se jmenuji stejne, vypadaji stejne. Je teoreticky mozne ze kdyby nekdo ten skin upravil, poslape to i na iPhonu. Snad casem. Mozna zkusim kontaktovat autora. Co jsem zkousel upravit skin treba od Steaubearda, tak ty iGo v iphonu nevidi ( mozna mou chybou ).
mastnacek
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 kvě 2009 20:05

Re: skin igo (amigo) pre iphone

Příspěvekod amatér v 10 srp 2009 16:39

Jména souborů stejná jsou, problém je v tom, kam a na co jaký příkaz odkazuje. Nejzářnější příklad je přechod z verzí 8.0.0 na 8.2.x, najednou byl hlad po skinech.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků