Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

diMkaWertVRV_A012 - A0151 plus.Pro iGO Amigo

Moderátor: Ivo K

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod amatér v 13 dub 2009 18:59

Už jsem je zkonvertoval do .wav i do .gro a pořád nic. On nenapsal jak se má ten .gro jmenovat, ani kam ho přidat, zda do složky Amigo nebo Amigo/audio
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod SvoDa v 13 dub 2009 19:07

Ten španěl to tam má takto, však si ho překonvertuj a rozbal
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod deusexx v 13 dub 2009 20:02

Měl bych jeden dotaz.Nevím,jestli to dát sem,ale vzhledem k tomu,že jsem začal určitou dědinu hledat v Amigu,tak možná jo.Kdo mě vysvětlí toto.Řešil jsem s kamošem cestu do ZOO v Lešné.A mluvil o tom,že existuje o něco málo kratší cesta než o které jsme se bavili.Prej přes dědinu xxx která má 5 baráků :lol: Podotýkám,že nejde o naplánování trasy.Začal jsem to hledat v Amigu.Cesta nebyla,pokračoval jsem do iGO8 na kartě.Taky dědinu nenašlo.(cesta kterou údajně kdysi jel tam nebyla).A hledali jsme přímo v plánováním na mapě.Pak už jsem navrhl jedině mapy,které tahají i "vodovodním potrubím" :lol: ,ale které mám přímo v GPS a světe div se,přesto,že jsem tuto 5ti barákovou dědinu nikdy nehledal,mapa mě při nájezdu skočila přímo na toto místo.O co jde.Jak je možný,že to při ztrátě signálu skočilo někam,co jsem hledal v jiným softu na kartě.Zapisuje si to někde?????
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod amatér v 13 dub 2009 20:16

Po dlouhém pátrání a SvoDově nakopnutí, se mi mpodařilo dát dohromady diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo tak, aby hlásil radary hlasem, ne jen tónem.
Do sys.txt je potřeba přidat zápis:
[warning]
speedlimit_warning_visual=1
speedlimit_warning_voice=1
speedcam_soundtype=1
speedcam_visualtype=1
speedwarn_tolerance=105
speedwarn_alt_tolerance=105
speedcam_warning=1
Report this post

pak v nastavení/zvuk a varování/upozornit na rychlostní kameru/hlasové varování =>použít Složka hlasů:Ultra V nastavení jazyk nechte Ruština (ona pro jazyk stejně jiná volba zatím není :lol: ) Na výběr je muž i žena, doporučil bych muž u ženy to nějak chrastí.
Po stažení archivu ho rozbalte a vyměňte oba soubory .gro v content/skin.
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/220932016/diMkaWertVRV_A012_Pro_iGO_Amigo_cz_speedcam.rar
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod vovi v 13 dub 2009 20:33

Já k tomu dneska sedám vždycky jen na skok - ale odpoledne jsem do toho Dimky na ty radary koukal a jsou tam skutečně jen skripty pro ruské hlášky. Asi by je stačilo jen zduplikovat a pak vyměnit všude řetězec RU za CS. Dneska už se k tomu nedostanu, za chvíli mě zase od mašiny zvednou :(
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod amatér v 13 dub 2009 20:37

mkb píše:Navíc jsou radary v DiMkovi jinak kódovaný. Těm jasperovým nerozumí, vše je stabil (nezkoušel jsem v reálu, pouze při editaci). Když jsem zkusil zadat vlastní radary a dekonvertovat je do *.txt, tak stabilní 193, mobilní 194, železniční přejezd 198. ;)


Po prvním testu v provozu rozeznává stabilní, mobilní, semaforový, úsekový, a to vše s jasperovými .spud Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod mkb v 13 dub 2009 20:43

Je to záhada, ale hlavně že to funguje. :lol: :lol: :lol:
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod amatér v 13 dub 2009 20:48

No, není to ono, chtělo by to aby si někdo pohrál s hláškama, opravdu je to takové chraplavé.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod PVZ v 14 dub 2009 09:57

Amatér mal pravdu keď som dal všetko znova do AMIGA naspäť (celý content) tak to šlape bez problémov a omnoho rýchlejšie. :o
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: diMkaWertVRV_A012 Pro iGO Amigo

Příspěvekod hladik2 v 14 dub 2009 18:17

Kluci nešlo by tam přidat vyhledávání dle souřadnic????.Je to móda,všichni naši zákazníci uvádějí souřadnice pohybu vozidel které opravujeme.To mi zde chybí :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron