Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Moderátor: Ivo K

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod Damocles v 16 zář 2009 23:14

Díky moc, ty jsi doslova Amigo anděl. Ještě kdybych tak chápal, proč se mi nezobrazuje ani jedna hra... ale to je detail. Hodil jsem teď otázku do vlákna POI, tak kdyžtak díky za radu:)
Hrdý majitel šikmooké pětipalcovky s Amigem :)
Damocles
 
Příspěvky: 30
Registrován: 01 zář 2009 20:30
Bydliště: Praha 10

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod amatér v 16 zář 2009 23:31

Buď nejsou ve správném rozlišení, nebo nemáš licenci, nebo je máš ve špatné složce.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v2.0 pro Amigo

Příspěvekod jkmaxfli v 26 říj 2009 14:02

amatér píše:Po vykouřené krabičce cigaret, šesti popsaných arších milimetrového papíru (a 1,50kč :lol: ) se mi konečně dle návodu od angel(a) povedlo počeštit soubor compass_khv.vpr (je to tedy pěkná pakárna, než jeden přijde na souvislosti :P ) - výsledek je zde:
display_1.jpg

Přiložený archiv rozbalit a vložit do souborů DJ.Amigo_xxx_night.gro/ui_igo_easy/common i do DJ.Amigo_xxx_day.gro/ui_igo_easy/common
compass_khv.rar


Díky angel



Ahoj,nějak jsem nepochopil to počeštění kompasu,ten návod na umístění,kam to mám dát?Na SD nebo my flash,navíc .gro nemá žádné podsložky,takže vytvořit?a kam?díky.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod amatér v 26 říj 2009 15:04

Vykašli se na to, pokud jsi stáhl skin, na který jsem ti dával odkaz, je kompas již počeštěn, pokud používáš jiný skin nebo defaul, je to zbytečné, kompas v nich stejně není.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod jkmaxfli v 26 říj 2009 23:38

Tak jsem to udělal a je to hotový,akorát mám ještě 3 problémy a snad už nebudu delší dobu otravovat:

1) proč při ztrátě signálu ve skinu DJ.Amigo v2.0 amater+ pořád cvaká zvuk -takový ten cvakavý zvuk cvak cvak cvak,nechápu,chtělo by to někde vypnout,nebo nějakou radu.
2) jak je to v této verzi DJ.Amigo v2.0 amater+ s průjezdovými body,jsou podporované,nebo ne a pokud ano,tak jak na ně?
3) proč večer (v noci) při vypnutí Amiga mám vypínací obrazovku zabarvenou do tmava jak má být ,ale při zapínání je světlá jako ve dne -v denním čase?

Děkuji.

Chlape,jestli si ještě jednou všimnu,že dáváš ty samé příspěvky do dvou vláken najednou,smažu oba.Teď jsem smazal jenom ten druhý.Pak se stávají vlákna nepřehlednými a je těžké v nich něco hledat a kluci místo toho,aby se věnovali práci na úpravách,jenom radí,kde co hledat!!!Jarouš


EDIT:Velká omluva,já to tam zapoměl smáznout. :?
Naposledy upravil jkmaxfli dne 27 říj 2009 07:32, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod amatér v 27 říj 2009 07:31

Průjezdní body jsem dodělával, jen nevím, zda to bylo již u této verze. Amigo už delší dobu nepoužívám, tak se na to mrknu, ale až večer.
Co se týče toho cvakání, nevím o co by mohlo jít. Denní a noční zobrazení je řízeno časem, takže pokud máš nastaveno automaticky, po nalezení signálu by mělo dojít ke změně obrazovky.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod jkmaxfli v 27 říj 2009 07:44

1) jednoduše,když nemá signál gps,tak je nahoře napsáno-hledání signálu gps-na a sedím doma u pc a najednou signál začne postupně zesilovat a amigo v momentě signál má a v momentě zase ne a u toho přepínání je ten cvakaví zvuk a ještě se pohubuje mapa na závislosti signálu-nesignálu.Když žádný signál není,cvakání není,když signál je,cvakání taky není,jen v momentech nalezení a opětovného ztracení signálu.
http://www.youtube.com/watch?v=Gda2rr-3EqY

2)to budu rád,když se mrkneš na ty průjezdové body a pokud možno mi to poté blíže vysvětlíš-děkuji

3)zde je myšleno ta úvodní obrazovka při zapínání a vypínání jak je tam obří nápis IGI AMIGO a ty vlny přes tento nápis-je večer/noc a při zapínání ta obrazovka svítí jako ve dne a při vypínání je zatmavená jak má být,tak nevím,je to detail,ale před tím to fungovalo v pohodě.


Jinak se omlouvám za ten double stejný příspěvek :oops: ,já ho původně napsal tam a pak ještě sem a tam ho zapoměl smáznout,kdyby se to ještě stalo,klidně to oboje smažte,ale doufám,že už si dám pozor. ;)
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod amatér v 27 říj 2009 15:22

ad1) toto chování je u Amigo normální, s tím nic nenaděláš. To cvaknutí prostě oznamuje příjem, nebo ztrátu signálu.

ad3) jedná se o louding, jak sis jistě všiml, je jiný než ten co tam byl původně, do skinu jsem ten nový dával já, a protože se mi nelíbil v tmavé barvě (respektive, moc se mi nepovedla inverze do tmavé barvy) nechal jsem jak pro den, tak pro noc jen tu světlou variantu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod amatér v 27 říj 2009 18:48

jkmaxfli

Jak jsem slíbil, posílám skin s možností volby průjezních bodů, není to tak sofistikované jako u iGO8, ale funkci to plní.
Skin:
amigo skin.rar

jako bonus jsem tam přibalil sys.txt, když ho necháš tak jak je, a nebudeš experimentovat s tím co se kde objeví, bude ti vše fungovat.

Samotné nastavení průjezdních bodů je trošičku komplikovanější:
1) Vybereš cíl, po načtení zvolíš Start
2)Menu > Cíl >Hledat na mapě
- tebou zvolená trasa je zvýrazněna, tam kde chceš umístit průjezdní bod klikneš, a potvrdíš volbu klikem na žlutý praporek. Trasa se automaticky přepočte.

V dalších volbách máš možnost přidávat/odebírat radary, značky (špendlíky), nebo blokovat silnice.

Jen je škoda, že sem fmilan ještě nedal svou úpravu, vycházel z novější verze, a udělal to opravdu dobře.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Příspěvekod fmilan v 27 říj 2009 21:48

Slibuji, že to zítra opráším a pověsím to sem ;) . Poslední měsíc jsem neměl moc času a tak jsem amigo trochu zanedbával. Mě totiž Míro s..e, že jsem zatím nepřišel na to přepínání barev den/noc :x .
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron