Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v3.2 pro Amigo

Moderátor: Ivo K

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací

Příspěvekod vovi v 15 dub 2009 21:44

Hele, Mirku, jak to tady sleduju - nechci tě podceňovat, ale možná blbá ajťácká otázka: restartoval jsi? Všude na fórech píšou o restartu ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací

Příspěvekod amatér v 15 dub 2009 21:59

Restartoval, potvrzoval nastavení, mazal save, restartoval.....................
Jako v té pohádce
O princezně, jak si sedla do chládku, a tam četla pohádku, O princezně, jak si sedla do chládku, a tam četla .......................
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací

Příspěvekod Rnoel v 17 dub 2009 20:12

Objevil se nový djAmigo_v1.1 a diMkaWertVRV_A014.
Mio C520, 8GB SDHC, iGO8 v. 8.3.1.53228 (Sep 3 2008),
spouštěno kompletně z My Flash disk, Unlock MioPocket 2.0 (Release 46)
Uživatelský avatar
Rnoel
 
Příspěvky: 75
Registrován: 16 črc 2008 19:09

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod amatér v 17 dub 2009 21:54

Dovolím si navázat na Rnoela, a přikládám obrázky z nového skinu DJ.Amigo v1.1
Je dobře, že Gurjon zachovává ráz původního skinu iGO Amigo, na druhou stranu moc nových funkcí nepřibylo, což je myslím škoda.

display_1.jpg

Vrtá mi hlavou, co má zobrazovat údaj v okně "Aktuální poloha", ví to někdo?

display_1a.jpg


Oproti Gurjonovi se Dimka ve svém novém skinu diMkaWertVRV_A014 docela vyřádil, ale :roll: viewtopic.php?f=12&t=414&p=19471#p19471
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod Lakva v 17 dub 2009 23:10

No, já hlavně doufám, že tohle je jen příprava na plný AmiGurjon, ve kterém se autoři vrátí ke klasickému rozložení s navi informacemi DOLE!
Takhle je to skoro jak ten Dimka, což mi moc nevyhovuje... :-(
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod SvoDa v 18 dub 2009 05:39

amatér píše:...Vrtá mi hlavou, co má zobrazovat údaj v okně "Aktuální poloha", ví to někdo?

Už si s tím někam jel? Já tam mám napsán název obce, ve které se zrovna nacházím. Podobně jako třeba když je napsáno v actual street "téměř Oleško" (jen bez toho "téměř").
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod amatér v 18 dub 2009 11:55

Lakva píše:No, já hlavně doufám, že tohle je jen příprava na plný AmiGurjon, ve kterém se autoři vrátí ke klasickému rozložení s navi informacemi DOLE!
Takhle je to skoro jak ten Dimka, což mi moc nevyhovuje... :-(

Já si myslím, že by to byla škoda, tahle cesta, kdy skin přizpůsobují Amigu má své kouzlo, pokud půjdou stejnou cestou jako diMka, přizpůsobit skin iGO8, pak věc ztrácí na významu. Proč mít Amigo a iGO8 s identickým ksichtíkem :lol: .

Jen na okraj zaregistroval jsem, že DJ.Amigo 1.1 má ten, jak říkáte, tempomat :) , ale to už asi víte. Já ho totiž dnes poprvé použil v provozu, tak jsem to holt zjistil až teď. Jo a ta aktuální poloha se tam zobrazila taky, tak jak psal SvoDa. Jen je škoda, že to není přesně tak, ono totiž žádné "téměř Oleško" neexistuje, je to jen silnice bez jména :( , ale to se snad časem vykrystalizuje :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod Lakva v 18 dub 2009 12:37

Proč mít Amigo a iGO8 s identickým ksichtíkem ...

Myslíš, že až se objeví nové plné iGo - tentokrát už (předpokládám) na verzi jádra 8.4 - tak budou pokračovat skiny GJ a DJ vedle sebe?
Já se právě obávám že ne...

Pokud se AmiGo a iGo s novým jádrem budou lišit (jak předpokládám) jen skinem (a možná předinstalovanými doplňky jako hry a pod.), pak si myslím, že skineři nebudou tříštit síly. A že skin GJ jak ho známe z 8.3 už nemusí pokračovat ve vývoji. Nakonec, nová verze už zase tři neděle nebyla, což je u Gurjona hodně dlouho.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod SvoDa v 18 dub 2009 19:46

Já myslím, ikdyž jsem se Jonase (Gurjona) na to neptal, že bude pokračovat i v iGO8. Myslím, že začne spíš vymýšlet system half-patchů, aby nemusel zasahovat do data.zip(gro), skin.zip.
Když tak sleduji pajšl těch .ui souborů, řeší se to stejně jen systémem CtrlC+CtrlV z 8.3. do Amigo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin DJ.Amigo_v01 testovací - DJ.Amigo v1.1

Příspěvekod amatér v 20 dub 2009 22:36

Další variace skinu DJ.Amigo, tentokrát s označením DJ-DDAAXX Amigo Skins
Jdou volit průjezdní body na mapě, z nabídky POI, historie i oblíbených. Průjezdní bod se volí dlouhým stiskem.

This function is added in:

- Find address page: once you have selected the address, long-press over the Select button to add that address as a Via point.
- Select on map: same as the address page, once you have selected a point over the map, long-press the select button.
- POI selection page: Once you have selected the POI, in the description page you will find a button "VIA" :-)
- History: In the history list, near the delete button, you have the "VIA" button
- Favorite: Same as History.
display_1.jpg
display_1a.jpg
display_1b.jpg
display_1.jpg

autor úpravy DDAAXX pouze pro 480x272
:arrow: :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků