Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak se zobrazováním čísel popisných v reálu ???

Moderátor: Ivo K

Jak se zobrazováním čísel popisných v reálu ???

Příspěvekod fananek v 26 dub 2010 21:34

Zdravím Vás všechny asi dostanu vynadáno ale již si nevím rady i přes používání tlačítka "hledat".
Můj problém je ten že bych potřeboval aby se mě v Amígu zobrazovala čísla popisné přímo na displey v reálu.
Tak abych věděl přesně u kterého jsem v danou chvíly.
Vím o možnosti hlubokov menu anstavení poi bodu v takz. nestandartních adresách.
Já bych ale více využil zobrazování přímo při průjezdu tak jak to umí např. "automapa" z pl.
Slyšel jsem o tom že prý to umí nějaký skin jen na něj i přes spoustů pokusů nemůžu přijít který to má být :(
takže Vás prosím o pomoc při řešení mého problému - předem moc děkuji.
Jo a rozlišení mám 480 x 272 Fanánek :o
fananek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2009 13:39

Re: Jak se zobrazováním čísel popisných v reálu ???

Příspěvekod amatér v 26 dub 2010 22:43

Zobrazování čísel popisných, tak jako je to u sw. Automapa, v Amigu ani v iGO8 nenastavíš. Pro Amigo můžeš použít skin DJ Amigo, v závislosti na použité mapě se ti budou v některých městech zobrazovat pouze čísla popisná na obou stranách ulice, ale jen v místě aktuální pozice.
display_10.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník