Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo Amigo - zasekne se

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO AMIGO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 21 kvě 2010 08:04

Zdravím,čím by mohlo být způsobeno to, že po spuštění a nějaké době, když navigace běží, se zasekne a dál již nenaviguje.Pomůže jen reset. Mám verzi iGo Amigo 8.4.2.81333 (Navon Navigation). Díky za pomoc
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod SvoDa v 21 kvě 2010 08:45

Používáš nějaký skin ?
Máš zaplých hodně viditelných POI, např. i .kml ?
Děje se to při reálné jízdě, nebo když máš navi zaplé na stole?
Zkus si po záloze smazat obsah složky Save, jestli to bude dělat zas?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 21 kvě 2010 09:31

Jsem dost laik v tomto - skin nejspíš žádný není spuštěn. POI nevím, jestli jsou zapnutý,ale ukazují se benzínky atd.
Jinak se to děje při realný jízdě. Chvíli mi to naviguje a pak se šipka sekne a nic. Když jsem dal zobrazení 2D tak zaseknutí je za delší dobu.. Složku Save jsem zkoušel již vymazat....
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod hladik2 v 21 kvě 2010 09:33

U Navonu to je podobně jako to mám já na číně a mně pomůže vždy dát kartu do počítače a provést kontrolu (zaškrtnuto aut.opravovat chyby)a někdy jich tam je až hrůza.Po návratu šlape zase jak za mlada. :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 21 kvě 2010 09:38

Tak jsem zkusil dát Zkontrolovat,.. žádná chyby nebyla nalezena. Zkusím ji prubnout v terénu,jestli to pomohlo.
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod SvoDa v 21 kvě 2010 09:57

Ještě existuje možnost udělat kompletní zálohu karty, kartu zformátovat (nejlépe prográmkem Panasonic - viewtopic.php?p=46553#p46553 , zaškrtnou Full erase ON) a vrátit zálohu zpět.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 21 kvě 2010 10:39

OK vyzkouším to a dám vědět,zda byla akce úspěšná, díky ;)
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 22 kvě 2010 20:47

Dneska jsem zkoušel navigaci v terénu a musím konstatovat, že je to snad ještě horší.Zvládá navigovat tak 5 min a někdy ani ne :x Zkusil jsem vše,co je výše zmíněno a bohužel nic nepomohlo. Čím by to mohlo ještě být, dokáže někdo poradit?
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod mikels v 22 kvě 2010 21:09

Zkoušel jsi i jinou verzi??
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: iGo Amigo - zasekne se

Příspěvekod ja-pce v 22 kvě 2010 21:31

Jinou verzi jsem nezkoušel, nemám ji k dispozici... A navíc mám dost pomalý net,abych si ji stáhnul :-(Nebo kde bych mohl stáhnout nějakou verzi,která není tak veliká?
ja-pce
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2010 23:37

Další

Zpět na iGO AMIGO - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron