Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Scheme pro PRIMO amatér

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod Jasper v 13 pro 2011 05:53

No někde tam být musí tak to zkus najít podle té barvy. Hledej řetězec 0,255,255 nebo lépe jeho část bez toho prvního čísla které nemusí být nula takže zkus ,255,255
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod yksyks v 13 pro 2011 07:24

Pokud ty barvy nezmršil nějaký barevný profil při exportu či editaci, ale to asi ne, tak složení té barvy je RGB=48,224,212. Někdy se to tam píše s mezerami, jindy ne, ale to jistě znáte.
Evolve Multitraxx 4GB (480 x 272) • Primo 2.0.1 (9.6.5.221194) • skin diMkaWA -TomSoft 1.5.3 (a) • NQ 2013.Q2
Uživatelský avatar
yksyks
 
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2010 13:06

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod amatér v 13 pro 2011 10:06

Já už fakt nevím, tyhle zvláštní barvy jsou jen u map TT. Pokud chcete podívejte se.
Becker_Day.zip
Becker_Day_Dark.zip
Becker_Night.zip
Becker_Night-Bright.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod vovi v 13 pro 2011 10:24

A není to tím, že ti TTSoudruzi přiřadili některým kategoriím cest nějaké nesmyslné parametry? Tím myslím, že silnice II. třídy může být v TTmapě zařazena do nějaké obskurní kategorie - třeba nezpevněná cesta v uzavřeném areálu? A kdoví - třeba je to něco úplně jiného - nesjízdní vodní tok nebo letištní plocha...
Podle těch tvých screenshotů z Leitmeritz to tak skoro vypadá - NQ má silnice stejné úrovně celkem konzistentně stejnými barvami, u TT to evidentně neplatí. A že TTSoudruzi (dříve ještě TASoudruzi) jsou schopni dělat zcela absurdní chyby, to už víme a třeba u vyhledávání POI s tím máme bohaté zkušenosti.

Teď už jen opravdu najít ten RGB kód barvy a u té "podivné" kategorie ho změnit. Sice pak u NQ bude taky něco jinak, ale jednak to aspoň nebude hnusně modré, druhak to třeba vůbec v našich krajích nemáme...

Nebo lepší řešení (aspoň pro mě): Mám NQ! A TT si strčte do šuplíku...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod NAVROAD NR 410 v 12 led 2012 21:25

No já bych zase potreboval zmenit barvu hlavní silnice a vedlejší silnice.Neznáte pod jakým názvem to v colr.ini najdu???Díky..
WAYTEQ x960 BT HD Medion p4440 TMC Bluetooth FM transmiter PRIMO 2.4 diMka WAP.171
,tts Laura(SK)..NAVTEQ Q4 2012 TMC full E.U
NAVROAD NR 410
 
Příspěvky: 99
Registrován: 09 čer 2011 19:01
Bydliště: MYJAVA SVK

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod amatér v 12 led 2012 22:20

Není nic jednoduššího než se podívat sem:
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/scheme.html
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod alb208 v 17 zář 2012 19:28

Chlapi, kdo mě poradí, jak změnit ve skinu am-Primo Day II, barvu jenom této šipky, viz příloha. Chtěl bych ji mít ne bílou, ale třeba zelenou nebo žlutou, kde se provádí zápis na změnu barvy jenom téhle šipky...Dík předem, asi amatérovi :) komu jinému,že.... :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod SvoDa v 17 zář 2012 19:36

alb208 píše:... Chtěl bych ji mít ne bílou, ale třeba zelenou nebo žlutou...
Ale vždyť ji žlutou máš :!: :? Nebo to není tvůj screen :?:

barva těch proužkových šipek (všech, čili na tom screenu i té první na výjezdu u blikajícího kurzoru a nejen té vzadu, kam směřuje tvá značka) je v scheme.zip/color.ini v sekci [color]
Kód: Vybrat vše
guidancestrip                  =     0,  50,250,150 ; světlezelená šipka
guidancestrip_ext              =     0, 189, 69,  0 ; hnědý lem šipky
více viz
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/scheme.html
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod alb208 v 17 zář 2012 21:14

Ne, to není můj screen, to je jen náhodný náhled...zkusím tvůj tip, to je to, co jsem potřeboval vědět v které sekci a pod jakým názvem + hodnoty barev si můžu tu šipku upravit k obrazu svému, barva silnice mě vyhovuje, jsem zvyklý na červenou s bílým lemováním.....zatím dík za radu, dám vědět jestli si to vyřeším, nebo jaký je problém....
Tak nic, v simulaci se barva té šipky nezmění... ;) uvidím zítra ráno v reálu.....
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Scheme pro PRIMO amatér

Příspěvekod alb208 v 17 zář 2012 22:50

Tak, nakonec jo, už jsem se k té změně šipky domarasil, super, :mrgreen:, díky SvoDa.. Ještě si zjistím podle jiných skinů, jaké jsou barevné hodnoty těch šipek, popř. změním odstín.....
No, ale stejně by asi neškodilo vyvěsit, jak se třeba mění barvy, lépe řečeno v jaké sekci, třeba hlavní cesty, vedlejší cesty a podobných věcí,.....pokud by visela nějaká taková tabulka, alespoň orientační, hodně lidem by to potom pomohlo a nemuseli by se všude ptát, jako třeba já :D
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

PředchozíDalší

Zpět na Scheme pro PRIMO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron