Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nastavení POI

Re: nastavení POI

Příspěvekod josef v 31 led 2010 09:36

děkuji za radu....jenom se zeptám. Jde to nějak stáhnout aby se mi to nahrálo do těch kategorii které v GPS už mám...prostě aby je to nahrdilo? nebo to už pak musím já ručně?
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nastavení POI

Příspěvekod SvoDa v 31 led 2010 09:50

ani teď nechápu, co tím myslíš ?
Ty stažené kml soubory musíš prostě nahrát do igo8/content/userdata/poi a pak v iGO8/správa poi si nastavit jejich viditelnost a případně i ikonky pro zobrazování na mapě, toť vše.
nevím, co víc si na tomto chceš ulehčit
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nastavení POI

Příspěvekod josef v 31 led 2010 11:57

Už ted mám v GPS nějaké kategorie (obchod, firmy....). Na adrese POI se každý den přidávají nové aktualizace...a proto jsem myslel jestli jde také udělat nějak aktualizace POI v GPS....tak aby se do těch stávajících nahrály další nové, ale do těch stejných skupin...Takhle je musím nahrát sám a uložit kam chci....
Doufám že mi ted rozumíte co myslím..
děkuji
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nastavení POI

Příspěvekod SvoDa v 31 led 2010 12:04

pokud stahuješ (aktualizuješ) tytéž kategorie, tak mají stejné názvy (.kml soubory) a jen smažeš ty staré (vč. těch nově vytvořených .kns a .knx nebo tak nějak) a vložíš .kml nové.
Pokud bys měl názvy .kml jiné tak je přejmenuj jako ty původní- také si zkontroluj název kategorie v .kml souboru - otevři ho v textovém editoru, porovnej název kategorie staré kategorie s novým a nový přejmenuj dle staré
<Folder><name>název_kategorie</name>
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nastavení POI

Příspěvekod josef v 31 led 2010 20:57

Dobrý den
Mám dotaz ohledně ikon s POI...jdou nějak stáhnout všechny ikony s POI..?
Děkuji
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nastavení POI

Příspěvekod amatér v 31 led 2010 21:31

Ikonek je spousta, jde o to, k čemu směřuje dotaz.
jdou nějak stáhnout všechny ikony s POI..?
:?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: nastavení POI

Příspěvekod josef v 01 úno 2010 14:13

chtěl bych stáhnout všechny ikonky na POI...a nevíte do jaké složky je mám nahrát abych je měl v GPS?
Děkuji
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nastavení POI

Příspěvekod SvoDa v 01 úno 2010 14:21

buď do branding nebo do nově vytvořené extra složky iGO8/ui_iGO8 zkus se mrknout sem viewtopic.php?p=4539#p4539 a viewtopic.php?p=4539#p4539 a pročti násl.diskusi
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nastavení POI

Příspěvekod karkulka v 26 úno 2010 10:07

zdravim , chtěl bych se zeptat . když si na " POI . cz " stahnu třeba restaurace , tak mám soubor " ov2 " mužete mi prosím poradit co a kam sním ?
karkulka
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2010 01:50

Re: nastavení POI

Příspěvekod mkb v 26 úno 2010 10:34

Do koše. :lol: Stáhni si to ve formátu *.kml. Je to záložka - Slučování kategorií - Jednotlivé kategorie - hledat..... U vybraných se ti ukáže nabídka -Stáhnout ve formátu -. Z těch možností vybrat "kml". (Ikona "G")
Nahrát do content/userdata/poi.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků