Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio C710 - iGO8 - "zmizele" POI

Mio C710 - iGO8 - "zmizele" POI

Příspěvekod 00Ja v 23 led 2010 14:42

Ahoj,
potreboval bych poradit jak na nasledujici problem.
Jeste kdyz jsem na MIO C710 provozova MioMap, nashromazdil jsem si cca 100 POI. Pak jsem si do C710 nainstalil iGO8, kam jsem do Content/userdata/poi nakopiroval soubor KML, vytvoreny pomoci Igopoiexplorer (z puvodniho igo.db).
Vsechno podle predstav az do doby, kdy zas pridam nejakou vlastni POI. V tom pripade se prida do spravny kategorie, ale prestanou se v tej kategorii (takze ne jenom na ikonka na mape) zobrazovat driv ulozeny POI. Kdyz si zpatky z MIO stahnu KML soubor a otevru ho, jsou tam ty puvodni POI normalne videt.
Zvlastni teda je, ze pokud to KML a jeste dalsi tri soubory s jinou priponou smazu, tak se v nabidce stejne porad zobrazuje to nove pridany POI.
Abych obnovil seznam puvodnich POI, musim rucne v iGO odstranit celou kategorii mych POI a pak znovy nahrat KML do vyse uvedenyho adresare.
Zitra zas vyrazi navigace na cesty a potreboval bych to dat do kupy a pritom nemam moznost ted nejak moc rejdit po netu.
Nejakej napad?
Predem diky moc.

EDIT: a zda se, ze si iGO nepamatuje nastaveni, ktery skupiny POI ma ukazovat na mape. Oznacim ve Sprave POI treba u dvou skupin stredni vzdalenost, ale po restartu iGO je tam zas Vypnuto.
00Ja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 čer 2009 06:22

Re: Mio C710 - iGO8 - "zmizele" POI

Příspěvekod 00Ja v 24 led 2010 10:18

Tak prozatim vyreseno tak, ze puvodni POI jsou v kategorii PUVODNI a novy POI ukladam do kategorie NOVE. Proste se nesmim snazit neco pridat do importovanych POI.
S tim bych se smiril, to mi neva. Prijemny by jeste bylo, kdyby si iGO u tech impodtovanych POI pamatoval nastaveni viditelnosti na mape. Zatim po restartu tvrdohlave vraci na neviditelnost znacek na mape.
Urcite to ma souvislost s tim, ze u tyhle kategorie neni v prehledu kategorii POI tuzticka. U kategorie vytvorene primo v iGO ta tuzticka je. Tuzticka se zobrazi taky u importovany kategorie, pokud do ni pridam POI z iGO.

EDIT: zkousel jsem vytvorit jen novou podkategorii a to nepomuze. Musi to byt opravdu nova kategorie.
00Ja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 čer 2009 06:22


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků