Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

POI do Evolve mulitraxx 4G

POI do Evolve mulitraxx 4G

Příspěvekod weenna v 09 led 2010 17:40

Nazdárek,
mam Multtiraxx a nevim jak do něj nahrát Poi body a následně je nastavit i v navigaci aby byli vidět na mapě, stejně jako radary, procházel jsem si různá fora a hledal jako na to, ale našel jsem jen návody pro IGO v Miu, takže jestli někdo ví jak na to dejte vědět. Díky weenna
weenna
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2010 14:33

Re: POI do Evolve mulitraxx 4G

Příspěvekod SvoDa v 09 led 2010 18:07

např. takto: viewtopic.php?p=37201#p37201

V tom Správa > POI > Upravit klikneš na spodní okraj - černý proužek a pak ti vyjede obrazovka s ikonami
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: POI do Evolve mulitraxx 4G

Příspěvekod weenna v 09 led 2010 18:34

...pořád nic, asi něco dělám špatně
stáhnul jsem si poi soubory v kml a ikony bmp. připojil jsem multitraxx k PC a otvřel: Počítač\WindowsCE\ResidentFlash\MobileNavigator\CONTENT , vytvořil jsem složku Usedata a v ní složku poi podel návodu dle tvého odkazu a přetáhnul tam stažené soubory, odpojil jsem navigaci od PC restartoval a když jsem přepnul na navigaci a ta se zapla, tak mi přestal reagvat dotykovej displey. Tak jsem Userdata vymazal a vše zase funguje. Tak fakt nevim co s tím.
weenna
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2010 14:33

Re: POI do Evolve mulitraxx 4G

Příspěvekod mikels v 09 led 2010 20:21

Proč vytváříš userdata??? Ne nikdy. Už jsem Ti odpověděl jinde. V content... POI a do toho to vložíš :evil:
De facto adresář s POI je tam v content pevně daný...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků