Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 10:45

Abych tomu rozuměl správně. Ve složce kam jsi to nahrál jsou poi ostatních států a ta pro ČR od Cedy ??? Jestli jo tak zazálohuj všechny ostatní státy a nech tam jenom tu ČR a zkus co uvidíš.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 10:47

tak jsem teď zjistil, že jsem tam měl 2, jenže jeden z nich měl 0kb .....nevím proč mi to dělá, že když se pokusím smazat nějaký soubor (dělalo mi to i s budovami), tak mi tam zůstane 0kb soubor, který nejde přejmenovat, smazat ani nic jiného s ním dělat :-( Nevíte čím to je? a ok, vyzkouším. A chápeš to správně. jsou tam soubory se všemi státy (všechny do 7mb) a teď teda jen vyřešit jestli to půjde přepsat ten 0kb soubor.
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 11:16

tak soubor už jsem smazal, přepsal původním (2mb) souborem a vůbec žádné položky asi neobsahuje :-O :-( tak tam zkusím hodit ten větší 37mb soubor.....a jinak jak se řeší ty původní POI, které by měl tento soubor obsahovat, v tom 37mb jsou také obsaženy, nebo ty obsahují pouze adresy? nebo se ty původní musí nahrát ale pod nějakým jiným jménem?
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 11:24

tak když tam dám samotný soubor od CEDY, jak ten starší 37 mb, tak novější 58 mb, tak se mi v POI vůbec nic nezobrazí :-(
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 11:56

Napadají mě dvě možnosti. Buď jsou ty soubory poškozené nebo na ně nemáš licenci.
Trochu zcestná myšlenka. Předpokádám že jsi to stahoval zazipované. Rozbalil jsi ty soubory ?
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 12:07

no s tou licencí nevím, jsem myslel, že POI obsahují všechny navigace :-O.....A soubory jsou samozřejmě rozbalené .poi soubory.
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 02 led 2010 13:27

Opravdu nikdo nevíte čím by to mohlo být?? :cry:
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod vycu v 02 led 2010 13:55

Otázkou zůstává jestli jsi tam skutečně nahrál poi s popisnými čísly. Mé poi s popisnými čísly má 39,3 MB ( 41 305 222 bajtů) Popřípadě zkus stáhnout nové poi.
Mio C720 iGo 8.3.1.53228 SDHC 8GB Unlock MioPocket 2.0 Release
vycu
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 čer 2008 18:06

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 02 led 2010 18:59

no tak ty jsem neměl, ale jelikož se mi nezobrazují jakékoli POI v české republice /kromě souborů .kml/, tak to asi nebude těmi soubory - mám verzi co má přesně 37 000 KB a pak nějakou 58 721 kb.
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod addam v 05 led 2010 10:01

bMajkle - včera jsem Ti psal emailem ať mi zavoláš... neudělal jsi to...
Osobně si myslím že celý problém je v tom, že máš legální verzi iGO8 s licencí TeleAtlas a dáváš do ni nelegální soubor POI CEDA, na který nemáš zakoupenou licenci. Proto jej Tvoje legální verze iGO8 nevidí (respektive ignoruje).

Takže řešení jsou dvě:
a) legálně si zakoupíš za cca 500 Kč na http://www.naviextras.com mapu ČR TOPMAP (CEDA), která obsahuje i ten POI soubor s čísly popisnými - tím legálně získáš licenci
b) seženeš si potřebné licence k souboru POI který sis již někde sehnal jiným způsobem - viz. http://tinyurl.com/yevk8uk
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků