Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 09:57

Dobrý den, mám nějaký divný problém, stáhl jsem si a nakopíroval soubory (zkoušel jsem jak CzechRep_2009_07_21.poi (37MB) tak CzechRep83CEDA_2009.09_091105.poi (58MB)) do navigace do složky mobilenavigator/content/poi odpojím, spustím navigaci, dám hledat POI, blízko adresy, zadám město, ulici a dám střed ulice a mělo by mi to ukázat v té další nabídce Adress_point, ale mě se tam zobrazují jen radary, nebezpečné úseky, restaurace, kina.. a všechny body zájmu, co v navigaci mám. Mám Navona N560 a software Igo8 8.3.2.99352. Poraďte někdo, opravdu už nevím jak donutit tu navigaci aby to zobrazila.
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod SvoDa v 31 pro 2009 10:08

No jde o to, o co ti jde ;)
Předpokládám, že nechceš pod každým č.p. vidět ikonu ? jestli ano, musíš si ji ve správě dat navolit viz viewtopic.php?p=26496#p26496 ale bude ta mapa šíleně přehuštěná viz viewtopic.php?p=26736#p26736

Ty č.p. se nijak jinak nezobrazují v mapě, ale lze dle nich vyhledávat adresy viz viewtopic.php?p=26496#p26496 nebo viewtopic.php?f=8&t=692&start=0&hilit=address*

Zkus v Adress_point nehledat poi kolem adresy, ale přímo nějakou adresu, třeba tvoji.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 10:13

Dane ale on evidentně tu složku Adress point vůbec nevidí. ;) Nahranou ji má správně a ten postup který popisuje u mě funguje takže problém bude že iGo tyhle poi vůbec nevidí.

EDIT když klikneš na jinou kategorii která se ti zobrazuje vidíš opravdu poi poblíž té zadané adresy :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 10:26

ano, mám problém právě v tom, že ani ve správě se mi v POI adress_point vůbec nezobrazují. Tak nevím čím to může být :-( už jsem se ptal dost lidí a nikdo mi zatím nedokázal pomoci, tak nevím jestli zkusit přímo někoho z entershopu (pokud teda nechodí sem, to jsem nezkoumal).
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 10:27

Jasper píše:EDIT když klikneš na jinou kategorii která se ti zobrazuje vidíš opravdu poi poblíž té zadané adresy :?:


Tak co tam vidíš ????
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 10:30

no teď jelikož jsem se bavil s amatérem, který mi doporučil dát pryč všechny ostatní POI (z userdata/poi) tak tam vidím jen ty automaticky nainstalované POI, jako restaurace, kina, ... dřív jsem tam měl ještě radary, které mi nainstalovat v pohodě šli.
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 10:34

Ale mě jde o to jestli když rozklikneš nějakou kategorii kterou vidíš jestli tam opravdu jsou poi blízko té zadané adresy :?: ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 10:36

tak ty tam nejsou :-O ale když jsem tam měl vlastní radary a všechno, tak to šlo, ale teď tam je až polsko nejblíž (když jsem hledal v boleslavi) což pochybuju, že by nejbližší pumpa byla až tam
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod Jasper v 31 pro 2009 10:39

Fajn. A co máš ve složce content/poi ??? Nemáš tam víc souborů s poi pro ČR ? Nebo jinak. Dej pryč všechno ostatní a nech tam jenom ty poi které adresy obashují a zkus co uvidíš potom.

EDIT Teď jsem si přečetl pořádně. Nemáš to fakt nahrané někde jinde ??? Co máš v té složce kam jsi to nahrál ???
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nezobrazení Adress_point v navigaci po nakopírování .poi

Příspěvekod bmajkl v 31 pro 2009 10:42

no nemám, měl jsem tam vždycky jen 1, ale pak tam mám všechny ostatní státy, takže ty mám všechny hodit třeba do nějaké složky uvnitř toho? nebo to mám hodit do backupu? (nevím jestli to umí číst i v podsložkách)
bmajkl
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2009 17:37

Další

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků